Odpowiedzi

2010-03-18T18:08:20+01:00
Moja koleżanka jest bardzo miła. Ma brązowe, ładne oczy. Włosy bolnd wyglądają jak promyki słońca przy jej malutkiej rozpromienionej twarzycce. Cenie w niej życzliwośc i poczucie humoru. Moge jej zaufac. Powierzyc każdą tajemnice. Moja koleżanka jest mi bardzo bliską osobą, niekiedy mam wrażenie że to moja siostra. Wiem ze jesli jej cos powiem w tajemnicy zachowa to dla siebie
2010-03-18T18:09:19+01:00
Moja najlepsza koleżanka nazywa się Kasia. Jest ona niewysoką szatynką o niebieskich oczach i jasnej cerze.Jest szczupła i zgrabna.Ma miłe usposobienie i emanuje od niej ciepło wewnętrzne.Kasia jest bardzo miła,ugodowa,szczera i pomocna. Czasem zwracam się do niej z prośbą o pomoc w pracach domowych,ponieważ jest dobrą uczennicą-nigdy mi nie odmawia.
Od pewnego czasu zaczęłyśmy się częściej spotykać.Nasza znajomość przeradza się w przyjazn.Na Kasię mogę zawsze liczyc i zwierzyć się jej oraz powiedzieć o moich problemach.Zawsze mnie wysłucha,pocieszy i doradzi.Taka przyjaciółka,jak moja to prawdziwy skarb.
1 5 1
2010-03-18T18:11:11+01:00
Ania to przeciętna trzynastolatka, którą poznałam 7 lat temu.
Moja koleżanka jest średniego wzrostu. Jest drobna, smukła i chuda. Jej usta są różowe i popękane. Ma owalną, bladą twarz z niebieskimi wiecznie śmiejącymi sie oczami. Ma krótkie i zgrabne nogi. Ulubionym strojem Ani są dżinsy i luźna bluza. Nie nosi żadnej biżuter oprócz kolczyków. Ania ładnie wygląda w swoich okularach z czerwonymi oprawkami.
Jedyną cechą wyróżniającą moją przyjaciółkę jest zachowanie. Jak na swój wiem zachowuje się dośc dziecinnie ale za to ją lubię.
Według mnie Ania jest dośc ładna ale nie docenia tego.