Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T19:02:17+01:00
Adam Cisowski, bohater książki ,,Szatan z siódmej klasy" miał 17 lat, duże jasne oczy i blond włosy. Był szczupłym, wysokim oraz schludnym chłopcem, nazywanym przez profesora ,,szatanem: lub Piotrusiem.
Chłopiec był uzdolniony detektywistycznie i chętnie rozwiązywał zagadki. Wyróżniał się odwagą, szlachetnością i pomysłowością. Starał się być dobrym przyjacielem oraz pomagać innym. Był bardzo lubiany przez profesora, mimo że sprawiał przykrość odkrywając i ujawniając sposób odptytwania uczniów na lekcji historii. Nigdy nie zostawił nikogo w potrzebie, był życzliwy koleżeński i lubiany przez kolegów warszawskiego gimnazjum. Zdobywał też zaufanie i sympatię panny Wandy i państwa Gąsowskich, pomagając odkryć zagadkę zaginionych drzwi. Adam szanował każdą osobę, nawet tych, których nie lubił. Lubił sięuczyć, interesował się zagadkami i łamigłówkami.
Moim zdaniem Adam Cisowski był chłopcem, który miał życie wypełnione przygodami. Jest to osoba, z której powinniśmy brać przykład. Gdyby większość ludzi byłaby taka jak Adaś, świat byłby całkiem inny.
P.S - dostałam 5- ;p