Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T19:01:41+01:00
(*=akapit)
*To będzie jutro... chociaż wcale nie chcę tego doczekać. Moje najgorsze koszmary się spełniły - będę mieć na w-fie skoki przez kozła.
*Obudziłam się rano zlana potem. Śniło mi się, że skacząc potknęłam się i przewróciłam, a cała klasa się śmiała... to wcale nie dodało mi otuchy. Ale musiałam wstać, nie miałam wyboru. Tak więc spakowałam plecak, ubrałam się i wyszłam z domu. Szłam polną drogą jakieś piętnaście minut, co mnie zdziwiło, bo normalnie dochodzę tam w mniej niż pięć... Ja na prawdę nie chcę tam iść, nie chcę. Pierwsza była matematyka, kartkówka. Nie sprawiła mi żadnych trudności, ponieważ poniekąd jest to mój ulubiony przedmiot. Po czterdziestu minutach rozległ się dzwonek. Przerażona wpatrywałam się w drzwi od sali. Wyszłam razem z tłumem na korytarz. Po pięciu minutach zakończyła się przerwa, a ja ruszyłam w stronę sali gimnastycznej. Przebrałam się wolno, chcąc przeciągnąć tą chwilę tak, aby w ogóle tam nie iść ( choć było to niemożliwe ). Tak więc weszłam na salę. Pan od w-f powiedział, że będzie zaliczenie ze skoku przez kozła, na co cała klasa jęknęła. Cieszyło mnie poniekąd to, że nie tylko ja się bałam.
*A potem poszło już jak z płatka. Bez sensu tak się obawiałam, ponieważ skoczyłam najlepiej! Cała klasa biła brawo, a ja wreszcie pokonałam mój najstraszniejszy lęk.