Uzupełnij relację z pobytu w teatrze,dodając przysłówki.Pamiętaj,by nie nadużywać przysłówka BARDZO.


Wczoraj byłam na ............... oczekiwanym przedstawieniu w Teatrze Wielkim. .........................chciałam obejrzeć "Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki .Nie zawiodłam się!
To przedstawienie .................... mi się spodobało.Śpiewacy tak ...................... wczuli się w swoje role, że przeniosłam się w inną epokę historyczną.Balet tańczył ................. ,a chór dodawał całości niezwykłego majestatu.Także
dekoracje i kostiumy ................... mnie zachwyciły.Wychodząc z teatru,kupiłam bilety na "Krakowiaków i Górali" Wojciecha Bogusławskiego.Chociaż spektakl odbędzie się dopiero za miesiąc,już ................. się ciesze na ten wieczór.

2

Odpowiedzi

2010-03-18T18:58:17+01:00
Wczoraj byłam na długo oczekiwanym przedstawieniu w Teatrze Wielkim. bardzo chciałam obejrzeć "Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki .Nie zawiodłam się!
To przedstawienie ogromnie mi się spodobało.Śpiewacy tak fantastycznie wczuli się w swoje role, że przeniosłam się w inną epokę historyczną.Balet tańczył świetnie ,a chór dodawał całości niezwykłego majestatu.Także
dekoracje i kostiumy uroczo mnie zachwyciły.Wychodząc z teatru,kupiłam bilety na "Krakowiaków i Górali" Wojciecha Bogusławskiego.Chociaż spektakl odbędzie się dopiero za miesiąc,już strasznie się ciesze na ten wieczór.
2 5 2
2010-03-18T19:00:12+01:00
1. Dawno
2.Bardzo
3.Naprawdę
4.Zachwycająco
5.Idealnie
6.niespotykanie
7.Bardzo

mam nadzieje ze dobrze
buzka ;*
3 5 3