Rozwiń poniższe opowiadanie na około 1500 słów. Pamiętaj, iż ma to być realne opowiadanie.
P.S. Opowiadania niepoprawne ortograficznie i językowo będę zgłaszać jako błędne!Jeśli mnie poznasz, to w ciągu dziesięciu sekund polubisz mnie lub znienawidzisz. Prawdopodobnie wybierzesz to drugie, bo przecież jesteś człowiekiem, który ocenia książkę po okładce. Jednak jeśli przyjrzeć by mi się bardziej, dostrzeżesz małego zagubionego człowieczka, szukającego zrozumienia i pomocy.
Jestem nastolatkiem. Do trzynastego roku byłem szczęśliwym dzieckiem. Z czasem, gdy poszedłem do gimnazjum, wszystko się zmieniło. Moje marzenia, życiowe plany i idee legły w gruzach. Szkoła wywarła ogromny wpływ na moją psychikę, zachowanie. Przez pierwsze pół roku nikt mnie nie dostrzegał. Byłem szarym uczniem, tak jak dziewięćdziesiąt dziewięć procent szkoły. Nie wyróżniałem się zbytnio. Dobrze się uczyłem, zachowanie było niczego sobie.

1

Odpowiedzi

2010-03-19T16:50:14+01:00
Jeśli nawet mnie poznasz, nie poznasz prawdziwego MNIE. Wiem,ze jesteś typem człowieka, który ocenia większość ludzi na podstawie wyglądu lub małej cząstki pierwszej rozmowy z nimi. Dlatego też od razu mnie polubisz lub znienawidzisz. Jeśli miałbyś czas i chęć poznać mnie bliżej, na pewno dostrzegłbyś małego, zagubionego człowieczka, który wciąż szuka zrozumienia i pomocy wśród rówieśników.
Jestem zwykłym nastolatkiem. Gdy chodziłem do podstawówki byłem szczęśliwym dzieckiem. Miałem wielu przyjaciół i bardzo dużo marzeń. Z czasem, kiedy poszedłem do gimnazjum wszystko się zmieniło. Większość przyjaciół opuściła mnie. Wszystkie moje marzenia, plany na życie i idee legły w gruzach. Nie potrafiłem się odnaleźć wśród rówieśników. Szkoła wywarła ogromny wpływ na moją psychikę i zachowanie. Kilku nauczycieli starało się mnie motywować do działania, ale nie byli w tym zbyt trwali. Kiedyś umiałem wyróżnić się w tłumie. W gimnazjum stałem się szarym, zwykłym uczniem. Takim jak dziewięćdziesiąt dziewięć procent moich dawnych i nowych kolegów i przyjaciół. Nie umiałem się wyróżnić. Straciłem kontakt z rzeczywistością.
Uczyłem się dosyć dobrze, zachowanie było niczego sobie,ale to nie pomagało mi w zawieraniu nowych przyjaźni, wręcz utrudniało. Cały czas szukam kogoś, kto pomoże mi się wybić ponad tłum. Mam nadzieję,ze tą osobą będziesz właśnie ty :).


Mam nadzieję, że o to chodziło. Błędów raczej nie ma za dużo, więc powinno być dobrze. "Dziękuję za uwagę" ;D