Odpowiedzi

2010-03-18T19:46:27+01:00
"Ferie zimowe"
Tegoroczne ferie zimowe spędziłam w domu, ale to nie był zmarnowany czas. Spotykałam się z przyjaciółmi, jexdziałam na zakupy do Krakowa...Warszawy...itp. Byłam w Zakopanem na nartach, zjeżdzałam na sankach, jeździłam na łyżwach. Czerpałam przyjemność z uroku sportów zimowych.
Pewnego razu wybrałam się wraz z grupą przyjaciół na sanki. Znaleźliśmy sobie wygodny tor, z daleka od jezdni i zaczęliśmy jazdę. Było świetnie, aż do czasu kiedy jedna z koleżanek nie wypadła z sanek i się nie potłukła. Musiał zobaczyc ją lekarz.
Pomimo incydentu Kasią ten dzień należał do udanych. Leniuchowanie, nie myślenie o szkole i dobra zabawa z przyjaciółmi, może jedynie świadczyć o tym, że zima potrafi bardzo dobrze wpływać na nas i czynić nasze ferie zimowe jeszcze bardziej wyjątkowymi.

;)
47 4 47
Komentarz został usunięty
spoko praca dzięki
:)
2010-03-18T19:49:16+01:00
Tegoroczne ferie zimowe spędziłam w Szklarskiej Porębie, która znajduje się w południowo-zachodniej Polsce u podnóża Sudetów. Wyjechałam razem z rodzicami i znajomymi na 10 dni. Pokoje wynajeliśmy w bardzo fajnym pensjonacie w centrum miasta. Było super, mieliśmy wspaniałą pogodę i bardzo dużo śniegu. Codziennie jeździlismy na nartach w Jakuszycach. Razem z rodzicami wjechaliśmy wyciagiem krzesełkowym na najwyższy szczyt Sudet - Śnieżkę widoki były niesamowite! Na samej górze znajduje się obserwatorium Meteorologiczne, które udało nam się zwiedzić. Byłam zachwycona. Będą w Szklarskiej Porębie wszyscy udaliśmy się na Wodospad Szklarki liczący 13m, jest bardzo piękny. Przez dużą ilość śniegu nie daliśmy zwiedzić Wodospadu Kamieńczyka, który jest o 14 m wyższy od Szklarki. Codziennie chodziliśmy po mieście, mimo, że Szklarska Poręba jest mały miasteczkiem, to jednak bardzo urokliwym. Nakupywałam dużo pamiątek dla znajomych. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś będe miała okazje tam wrócić.
39 3 39