Proszę o przetłumaczenie tekstu:
1.Charles's favourite subject is history. English is ours. Our bags are black and green. Isabel is a Real Madrid fan. I'm not into football. My black and has got names of rap stars on it. Rap is my favourite music. What is yours?

2. I am interesed in maths and computers, I am Chelsea fan. This green bag is my girlfriend, Isabel's. That black bag is my sister Anna's. Anna isn't into football - she's into rap

2

Odpowiedzi

2010-03-18T20:14:23+01:00
1.
Ulubiony temat Karola jest historią. Angielski jest nasz. Nasze torby są czarne i zielone. Isabel jest Prawdziwym fanem Realu Madryt. Nie interesuję się piłką nożną. Mój czarny i ma imiona gwiazd rapowych na tym. Rap jest moją ulubioną muzyką. Co jest twoje?
2.
Jestem zainteresowana matematyka i komputerami, jestem fanem Chelsea. Ta zielona torba jest moją dziewczyną, Isabel. Ta czarna torba jest moją siostrą Anna. Anna nie interesuje się piłką nożną - ona interesuje się rapem

POZDRO licze na najlepsza ;p
2010-03-18T20:14:42+01:00
1. Ulubionym przedmiotem Charliego jest historia. Angielski jest nasz. Nasze torby są czarne i zielone. Isabela jest fanką Real Madrytu. Ja nie interesuję się footabllem. Moje czarne i mam imiona gwiazd rapu na nim. Rap jest moją ulubioną muzyką. Co jest twoją?

2. Ja interesuję się matematyką i komputerami. Jestem fanem Chelsea. Ta zielona torba jest mojej dziewczyny Isabelli. Ta czarna torba jest mojej siostry Anny. Anna nie interesuje się footballem, ona interesuje się rapem.