Odpowiedzi

2010-03-18T20:17:54+01:00
Biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak, w liście skierowanym w czwartek do wszystkich wiernych diecezji, wezwał do modlitwy za ofiary wypadku samolotu w Mirosławcu oraz za ich rodziny.

Hierarcha zaapelował, aby takim szczególnym dniem modlitwy za ofiary katastrofy była najbliższa niedziela.

"Z wielkim bólem napełniła mnie wiadomość o tragicznej katastrofie samolotu wojskowego w środę wieczorem, jaki miał miejsce w pobliżu lotniska wojskowego w Mirosławcu na terenie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. W katastrofie zginęło 20 osób, oficerów i żołnierzy, którzy mieszkali na terenie naszej diecezji w Pile, Mirosławcu i Świdwinie" - napisał w liście biskup Dajczak.

Podkreślił, że jako dowódcy i oficerowie jednostek mieli bliski i serdeczny kontakt z parafiami, na terenie których znajdowały się ich jednostki, czynnie uczestniczyli w życiu społecznym i religijnym lokalnych wspólnot. Pozostawili osierocone rodziny: żony, dzieci, bliskich i znajomych.

Wszystkim pogrążonym w smutku, biskup Dajczak złożył wyrazy współczucia i zapewnił o modlitwie w intencji ich bliskich zmarłych. (PAP)
  • Tizi
  • Początkujący
2010-03-18T20:19:46+01:00
Módlmy sie za ofiary katastrof i wypadków na tym swiecie zeby ich dusze pognały do naszego króla Boga
2010-03-18T20:33:41+01:00
Panie Boże
Dziś chciała bym pomodlić się za ofiary katastrof i wypadków
jest wiele ludzi którzy zgineli przez fale tsunami huraganów a nawet przez zderzenie samochodów wiele ludzi przez te katastrofy nie ma domów bardzo im współczuje napisz w nawiasie że potem odmówisz Ojcze nasz
Dziękuje Boże Dobranoc
Sorki nie mam weny ale chyba ci pomogłam ;)
Pozdrawiam xD