Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T20:31:33+01:00
Cześć Ania!!!!!
Przepraszam Cie ze tak długo nie odpisywałem. U mnie wszystko po starem.

W tym liście chciałbym cie namówić na uczestniczenie w Mszach Świętych. Eucharystia jest to prawdziwe Ciało i prawdziwa Krew Pana Jezusa pod postacią chleba i wina. W Eucharystii możemy przyjąć Pana Jezusa do swojego serca, czyż to nie piękne ze Jezus może w nas "zamieszkać"? Możemy zauważyć jak wino i chleb przeobraża się w Ciało i Krzew Chrystusa. Zostaliśmy posłani na ziemie od Boga aby głosić Słowo Boże. Na Mszach Świętych są czytane fragmenty z pisma Świętego. Dzięki nim pogłębiamy swoja wiarę, i mamy za zadanie, to świadectwo naszej wiary przekazywać innym. Na Mszach w homilii ksiądz wyjaśnia Słowo Boże i naucza zgodnie z nauka Jezusa. Msza jest wspaniałym momentem na chwile skupienia i modlitwę w naszej osobistej intencji.

Myślę że cie przekonałem i zaczniesz chodzić na Msze Świętą. Pozdrawiam Ciebie i cala Twoja rodzinę.

Tomek
1 4 1
2010-03-18T20:49:28+01:00
Drogi kolego! Czchów,
21.03.2010r.
Witaj! Na początku tego listu chcę Cię serdecznie pozdrowić i życzyć ci jak najlepszej przyszłości, a także do czegoś zachęcić...
A mianowicie? Do udziału w Eucharystii. Na Mszę Świętą chodzisz tylko wtedy, kiedy chcesz.Eucharystia to Msza Święta, w której spotykasz się z Jezusem w Komunii Świętej i oczywiście podczas słuchania słowa Bożego.Ale to nie wszystko - do kościoła nie chodzi się tylko po to, żeby przesiedzieć i przestać całą mszę, ale także żeby się pomodlić - za kogokolwiek, np. za rodziców, rodzeństwo, bliskich czy znajomych. Pan Bóg na pewno nie zaakceptuje twej "byle jakiej" obecności w kościele - uzna, że Ty byłeś, ale nie służyłeś szczerze. Spróbuj się nawrócić i módl się, módl się i jeszcze raz módl się! Każda modlitwa - czy krótka, czy dłuższa będzie oznaczała, że jednak kochasz Pana Boga.Nawróć się czym prędzej - im szybciej tym lepiej dla Ciebie, bo po śmierci będziesz miał wielki skarb - w niebie.Dodatkowych rad możesz uzyskać u Twojego księdza.Jestem pewien, że w jakiś sposób może Ci pomóc.
Pozdrawiam.
kolega Dominik
1 4 1