Odpowiedzi

2010-03-18T20:53:48+01:00
Drogi Robercie!
Dowiedziałem się o twoim problemie i postanowiłem do ciebie napisac. Dawno się nie odzywałeś, a gdy rozmawialiśmy przez telefon miałeś dziwny głos i nareszcie zrozumiałem dlaczego.
Zawsze myślałem, że problem z uzależnieniem od narkotyków dotyczy tylko dzieci z patologicznych, niepełnych rodzin. Nigdy nie pomyślałem, że może to dotyczyc Ciebie, mojego przyjaciela. Narkotyki nie są dobrym sposobem na rozwiązywanie problemów. Kłopoty znikną na chwilę, a gdy środek przestanie działac pojawiają się nowe. Kiedyś często uśmiechałeś się do ludzi, lubiłeś naukę i ruch na świeżym powietrzu. Narkotyki cię odmieniły.
Pamiętaj, że jeżeli masz problem, to możesz się do mnie zgłosic, spróbuję ci pomóc. To co teraz robisz może doprowadzic nawet do twojej śmierci. Pomyśl co wtedy zrobią twoi rodzice, przyjaciele, rodzina. Proszę, zastanów się nad swoim postępowaniem i napisz mi co zdecydowałeś.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia.
6 4 6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T21:02:41+01:00
Miejscowość data

drogi Piotrze!
Na początku chciałbym po raz kolejny zapewnić cie o tym ze zawsze ben de twoim przyjacielem nie zależnie od tego co Ty będziesz czynił i ze nie odwróci się od ciebie nigdy jak nie zrobiłem tego do tej pory choć wiem o twoim problemie z zażywaniem narkotyków.
nie ukrywałem do tej pory ze twój problem bardzo mnie interesuje ze względu na łączące as więzy przyjaźni, dla tego tez teraz nie bene tego robił. mam jednak do ciebie olbrzymią prośbę byś jak naj szybciej postarał sie całkowicie zakończyć spożywanie narkotyków. nie chce byc kolejną osobą powtarzającą ci po raz wtury ze narkotyki są nie legane, nie bezpieczne i ze szkodzą zdrowiu chciałbym zamiast tego powiedzieć ci ze te używki bardzo cie zmieniły nie tylko poprzez zażywanie ich straciłeś dla mnie i dla innych przyjaciół czas ale i swoim zachowaniem pod ich wpływem bardzo nas wszystkich oraz twoją rodzinę ranisz. ty jesteś osobą kturej zawsze na tym by twoi przyjaciele oraz inni bliscy Ci ludzie byli szczęśliwi i nie chciałeś ich ranić dlatego pomyś prosze czy te uzywki są ci do czegoś poczebne czy dają ci one tylko chwile zadowolenia ale wiecej bo uczucia innych ludzi tracisz. dlatego właśnie uwarzam ze im prędzej z tym nałogiem zerwiesz tym lepiej bedzie dla ciebie i innych ludzi. zapewniam cie ruwniez ze gdy sie na to zdecydujesz bende za cb mocno czymał kciuki i zawsze bende słuzył Ci pomocą
mam nadzieje ze przekonałem cie do zucenia nałogu oraz ze moja pomoc kturej zawsze jestem ci gotów udzielic bedzie ci przydatne.
podpis
2 2 2