Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T09:15:40+01:00
List do ojca Laurentego


Drogi Ojcze

Ojcze Laurenty pragne cie pozegnac bo juz sie wiecej nie zobaczymyponiewaz moja ukochana JULIA popelnila samobojstwo , a ja nie moglem zyc bez niej i postanowilem zabic Parysa i popelnic samobojstwo z milosci , bo ja tak kochalem. Wiem ze moglbym sobie znalesc inna dziewczyne , ale ja dla Julii zrobil bym wszystko i ona dla mnie , ja bym teraz swoje zycie oddal by ona zyla , ale niestety tak nie jest .Ojcze ja wiem że ty mi zawsze pomagałeś i mi wierzyłeś że ja ją kochałem , nasze rody są skłucone ale my się mimo to kochamy i kochalismy sie az po smierc , ja bez Julii , czy Julia beze mnie to wtedy naasze zycie nie miało by sensu , zresztom wiesz jak jest , bo to przecierz ty nam dawale slub bo sie tak kochalismy.
Zawsze wiedziałem ze tylko ty jestes w stanie nam pomuc , ale na Marte nie moglismy narzekac , bo nic nie wydala Cappuletom , o tym ze sie spotykamy i kochamy .

ŻEGNAJ
Romeo

list do ojca rodzonego

Ojcze..

Skoro czytasz ten list, to mej duszy nie ma już na tym szarym świecie.

Czcigody ojcze. Ma miłość do Julii z rodu nam tak wrogiego była większa i ważniejsza niż me życie bez niej. To właśnie z tej racji spoglądasz na me zwłoki. Miłość do Julii kwitła we mnie każdego dnia. Spacerując o zmierzchu i budząc się o świcie wiedziałem, że to właśnie dla niej była każda sekunda mojego życia. Wszystkie me myśli zbiegały się na jej osobie. Chciałem być tylko przy niej i cieszyć się naszą miłością, bo i jej serce biło do mnie tak mocno.. Dlatego ujrzawszy jej zwłoki podjełem decyzję zjednoczenia się z nią- na zawsze. Nie wyobrażałem sobie życia bez niej.. Me dni byłyby puste, a ja sam bardzo nieszczęśliwy.
Ojcze zrozum me słowa płynące z serca wypełnionego więlką i bezpamiętną miłością. Pogódź się z losem, który zapewne teraz wydaje Ci się tak bardzo okrutny..


Romeo
11 3 11