Odpowiedzi

2010-03-18T21:46:13+01:00
Dzisiejsza młodzież ubiera się zupełnie inaczej niż osoby z "tamtej epoki". My lubimy ubrania wygodne i nie staroświeckie. Dziewczyny teraz wolą bardziej wyzywające ubrania. Niektóre przesadzają ale trudno żeby chodziły w sutannie. Zestaw typowej nastolatki : dżisny teraz przede wszystkim rurki, bluzka dziewczyny lubią przeważnie te z krótkim rękawem lub na ramiączkach przeważnie dopasowane do ciała i bluza. Najmodniejsze buty to zwykłe szmaciaki jako, że w szkole wprowadzono przymus zakładania obuwia tekstylnego więc takie buty stały się modne. Każda dziewczyna musi je mieć. Są też takie dziewczyny, które ubierają się w sukienki czy spódniczki.
4 4 4
2010-03-18T21:53:42+01:00
Dzisiejsza młodzież ma specyficzny styl ubioru. Każdy ma inny gust, ale współcześnie raczej każdy patrzy na to co jest modne i można powiedzieć, że nie którzy patrzą ślepo w modę. Powinniśmy ubierać się w to w czym wyglądamy dobrze i schludnie, a nie w to co akurat jest na "topie".
Ubiór typowej nastolatki to na pewno ultra mała miniówa z krótką bluzką, bluza i słuchawki od telefonu w uszach. Jest drugi rodzaj ubioru to np; zwykle dżinsy, podkoszulek i ewentualnie bluza. Nastolatki wolą wyglądać modnie niż ładnie, ale nie wiem czy taki styl ubioru jest dobry, ponieważ inni ludzie wyśmiewają się z takiego stylu i w cale się im nie dziwię.


ok koniec..nie wiem czy dobrze:(...
5 5 5