Odpowiedzi

2010-03-19T13:17:54+01:00
Nie wiem z kim będziesz ten wywiad przeprowadzała ale mogę ci napisać parę pytań które ci pomogą:

- Czy bycie sławnym jest uciążliwe
- Czy to co pani robi jest spełnieniem pani marzeń
- Czy jeśli mogłaby pani cofnąć czas zrobiła by pani coś inaczej
- Nad czym teraz pani pracuje
- Jakie są pani plany na przyszłość

Jak na pracę domową to wystarczy tyle pytań. Dopisz do nich odpowiedzi w zależności z kim ten wywiad przeprowadzisz. Powodzenia :D
5 2 5
2010-03-19T13:31:25+01:00
Witam wszytskich bardzo serdecznie. Dzis przeprowadze wywiad z wspaniala, znana i utalentowana aktorką oraz prezenterką Anna Muchą.
Natasza(nie wiem czy masz tak na imie ale tak masz w nicku)
Natasza; Witam Cię bardzo serdecznie dziękuję Ci ze zgodziłaś sie na tą rozmowę
Anna Mucha; Witam Cię. Bardzo dziękuję Ci za propozycje przeprowadzenia ze mna wywiadu.BYłam bardzo mile zaskoczona na ta propozycja.
Natasza; Zacznę może od poczatku. Jak zaczeła sie twoja kariera aktorska?!
A.M; To było bardzo dawno juz w wieku 9 lat zagrałam w filmie Andrzeja Wajdy Korczak, gdzie zagrałaam Sabinke. To była moja pierwsza "duza" rola:)
N;Ukonczylas Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowałaś w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Co bylo twoim najwiekszym sukcesem po skonczeniu I.S.N.S.U.W.?
A.M; wydaje mi sie ze najwiekszym sukcesem było dostanie sie w 2007/2008 do Nowego Jorku , gdzie uczęszczałam na zajęcia z aktorstwa w szkole Lee Strasberga.
N; Jak znalazłas sie w Nowym Jorku?! ktoś Ci pomogł?!
A.M Dostałam ogromną pomoc, wsparcie od moego reżysera Romana Polańskiego, a Andrzej Wajda wystawił list polecający za mna. gdyby nie oni na pewno nie miałabym takiej szansy.
N; wystąpiłaś w programie "Taniec z Gwiazdami" ktory wygrałaś. Jestes jurorką w programie "You can dance" czy to oznacza koniec z aktorstwem?!
A.M: Nie! Bardzo sie ciesze ze moglam wziąć udział w "Tancu z Gwaizdami" Bardzo duzo mnie to nauczylo. To ze jestem jujrorką w programie TVN nie przeszkadza mi dalej grac. Kocham to co robie i bede to robic.
N; Nasza rozmowa niestety dobiegła juz konca. bardzo Ci dziękuje ze zgodziłas sie na rozmowe ze mna.
A.M Ja rowniez bardzo dziękuje, było mi bardzo miło.

Niestety jak wszytsko sie konczy tak i moja rozmowa z Anna Muchą musiała dobiec konca. Bardzo goraco pozdrawiam wszytskich czytelnikow. Dozobaczenia.
4 2 4