Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T15:49:02+01:00
Drogi Trurlu! 25.08.2010 r.
Na wstępie serdecznie Cię pozdrawiam i pytam co u Ciebie słychać.
Piszę do Ciebie ten lis, ponieważ wymyśliłem projekt nowej maszyny.Niestety jest on drogi.Wiem, że ty jesteś wspaniałym wynalazcą,Pewnego dnia pomyślałem : " Michał weź się w garść i wymyśl wreszcie coś czego jeszcze nie było! Coś niesamowitego!"
Długo nic nie przychodziło mi do głowy.Jednak w pewnym momencie coś we mnie tchnęło.Właśnie wtedy wymyśliłem maszynę do robienia słońca, deszczu i chmur na zawołanie.Wydaje mi się, że ten projekt uda się sfinansować.Rozmawiałem z przyjacielem - również wynalazcą i powiedział : "Uważam iż to coś wspaniałego!Tak!...To na pewno się uda".Chciałem wiec prosić Cię byś przeznaczył na ten cel pieniądze.Na prawdę bardzo mi na tym zależy!
Proszę, byś rozpatrzył tą sprawę pozytywnie.
Twój naśladowca - MichałCześć Paweł! 5.04.2009r
Piszę do Ciebie, bo chcę Ci opowiedzieć o Święcie Czekolady które odbyło się wczoraj w mojej miejscowości - Gdańsku.
Wczoraj w szkole ogłoszono Święto Czekolady., które odbyło się na boisku szkolnym.Bilet wstępu był darmowy. Wspaniałe konkursy gwarantowały nagrody.Przyjechała karuzela, na której wszyscy mogli jeździć.Było na prawdę świetnie ! Wszyscy bawili się świetnie. Impreza trwała 5 godzin.Ja i Paulina zajęliśmy II miejsce w konkursie tanecznym.Śpiewanie również nie poszło nam najgorzej.W sklepiku , znajdującym się na środku boiska szkolnego można było kupić lody , chipsy , napoje oraz bardzo dużo tabliczek czekolady.Pod koniec wystąpiły 3 zespoły muzyczne. Ostatnia konkurencja to skakanie w workach.W tym konkursie były do wygrania tabliczki czekolady.
Szkoda , że ty nie mogłeś przyjechać.Mam nadzieję iż niedługo się zobaczymy ,a wtedy opowiem Ci wszystko wiele dokładniej.
Michał
1 5 1