Odpowiedzi

2010-03-19T15:18:47+01:00
[akapit]Na ogół reklamy, które możemy zobaczyć w telewizji lub na ogromnych bilbordach, wydają się niezbyt interesujące.Istnieją jednak też takie, które naprawdę potrafią przemówić do człowieka. Taką reklamą może być np. w telewizji dobry pomysł radia "RMF FM" lub akcja pomocy dzieciom na Polsacie.
[akapit]Te dwie reklamy do mnie naprawdę przempodoba mi się, gdyż podkładem jest zwracająca uwagę dosyć znana piosenka, jest wszystko pogodne, z żartem. Wszyscy zamiast tradycyjnego, białego koloru zmieniają ubrania na słoneczny żółty. Reklama ta nie jest za długa, ani nie za krótka. Podoba mi się również pomysł o Pomocy Dzieciom, gdyż wysyłając SMS za dwa złote, dużo nie tracimy, a takim dzieciom możemy ówiły. Reklama radia RMF FM podoba mi się, gdyż podkładem jest zwracająca uwagę dosyć znana piosenka, jest wszystko pogodne, z żartem. Wszyscy zamiast tradycyjnego, białego koloru zmieniają ubrania na słoneczny żółty. Reklama ta nie jest za długa, ani nie za krótka. Podoba mi się również pomysł o Pomocy Dzieciom, gdyż wysyłając SMS za dwa złote, dużo nie tracimy, a takim dzieciom możemy naprawdę bardzo pomóc. Niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy, jak ciężko jest w życiu osobie niepełnosprawnej, a w dodatku dziecku. Na takiej reklamie przedstawia się konkretną sytuację i "otwiera się" oczy ludziom. Nie podobają mi się długie, bezsensowne reklamy, w których nie jest powiedziana cała prawda, a to wszystko tylko po to, aby dostać jak najwięcej pieniędzy.
[akapit]Na świecie jest bardzo wiele reklam, które nie przekonują ludzi do kupienia produktu. Gdybym sama miała wymyślać reklamę, na pewno nie obiecywałabym rzeczy nie możliwych i reklama nie zajmowałaby dużo czasu.


Koniec. :)