Odpowiedzi

2010-03-19T15:08:38+01:00
Cytat "najważniejsza jest miłość" oznacza on iż nic nie jest piękniejszego od miłości na świecie,miłość daje ludziom szczęście i szacunek do siebie nawzajem.
miłość jest bardzo ważna dla ludzi kochających się :)


Myśle że taka odpowiedź jest bardzo dobrą odpowiedzią ..Powodzenia na POLSKIM :)
Pozdrowienia dla wszystkich kochających się ludzi :D
10 4 10
2010-03-19T15:19:41+01:00
Ostanio zastanawiałam się, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze. Jest wiele wartości takich jak np wierność , honor , uczciwość , które są ważne i których trzeba bronić . Ale chcąc wyodrębnić to jedno - najważniejsze jest trudno .
Po długim rozmyślaniu doszłam do wniosku , że najważniejsza w życiu człowieka jest miłość. Poczucie , że kochamy i jesteśmy kochani. Człowiek jest w stanie żyć w niedostatku , ale nie żyć w osamotnieniu. To dla miłości ludzie porzucają swoje dotychczasowe życie , zmieniają się . Często twierdzimy , że możemy w życiu stracić wszystko, ale nigdy nie starcimy np honoru . Czy nie zdarzyło nam się nigdy złamać swojego własnego , wewnętrznego postanowienia, właśnie ze względu na osobę , którą kochamy?
Dla człowieka , który jet dla nas naprawdę ważny jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. Najważniejsza w naszym życiu jest miłość, bo to dzięki niej czujemy się potrzebni i spełnieni.
Są różne rodzaje miłości: braterska, miłość rodzicielska , a także uczucie , jakie jest między kobietą i mężczyzną Wszystkie te miłości są równie ważne i potrzebne w naszym codziennym życiu. Bo miłość jest niczym tlen , kiedy jej nie ma nie potrafimy normalnie funkcjonować.

Mam nadzieję że pomogłam :)


"Najważniejsza jest miłość od wzajemniona. Miłość płynąca prosto z serca to najlepsze co w życiu można dać".
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T15:23:51+01:00
Miłość to uczucie ,które jest jednym z najsilniejszych i najbardziej znaczących przeżyć w życiu człowieka.
Najważniejsze, to mieć do siebie całkowite bezwarunkowe zaufanie , a wtedy wszystko będzie jeszcze bardziej szczęśliwe.
Człowiek zakochany , który kocha i czuje się kochany jest pogodny , możemy na niego liczyć i możemy być pewni , że nam nie odmówi ,gdy będziemy mieli problem. Może być zarówno szczęśliwa jak i nieszczęśliwa.
Gdy jest nieszczęśliwa człowiek nie ma z niej zabardzo pociechy , a nawet ma z nią wiele problemów.
Jednak tak jak mówi myśl św . Pawła , że najważniejsza jest miłość bo to ona właśnie jest częściową przyczyną wszystkiego co dobre na tym świecie. Od miłości wywodzi się dobro, zaufanie, radość są to cechy , które zazwyczaj posiada osoba pogrążona w owym uczuciu, które umilają nam życie w szarej rzeczywistości .
16 4 16