Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T16:26:52+01:00
Zmierzch
Siedemnastoletnia Izabella Swan, skryta w sobie nastolatka pochodząca ze słonecznego Phoenix, przeprowadza się do ojca do małego, deszczowego miasteczka w stanie Washington – Forks. W nowej szkole poznaje boleśnie wręcz przystojnego Edwarda, który zdecydowanie nie pasuje do przeciętnego obrazka reszty klasy. Bella nie zdaje sobie nawet sprawy jak bardzo.........
Niezwykłe zachowanie Edwarda wzbudza jej podejrzenia i podsyca ciekawość – w końcu który nastolatek potrafi zatrzymać samochód gołymi rękami, by uratować ją od wypadku i ledwie się przy tym zadrasnąć? Odpowiedź jest prosta – taki, który jest nią zafascynowany. Taki, który ledwo znosi jej obecność, a jednocześnie nie może jej się oprzeć. Taki, który jest wampirem.
Film oparty na powieści Stephenie Mayer pt. „Zmierzch„, będącej pierwszym tomem sagi o tym samym tytule, przyciągnął do kin miliony widzów na całym świecie. Ta, z pozoru banalna, historia posiada niepowtarzalny klimat. Na pewno zapadnie w pamięć, bo w końcu jak często mamy okazję oglądać „romans z wampirem„?Czy istnieje szansa, by Bella i Edward poznali się bliżej, nie tracąc przy tym nerwów i… krwi? Co zwycięży – pragnienie miłości czy zew natury? Po odpowiedzi zapraszam do kina, naprawdę warto.
1 5 1