Odpowiedzi

2010-03-19T16:30:23+01:00
Miasto
Data

Kochana Babciu !
Piszę do Ciebie ponieważ mam straszny kłopot . Ostatnia klasówka z matematyki poszła mi fatalnie . Bardzo mi smuto z tego powodu ,ale obiecuje ,że się poprawie . Klasówka była z ułamków a wcale sobie z nimi nie radze , zawsze ty mi najlepiej pomagałaś . Narobiłam dużo błędów ponieważ ten temat wydał mi się bardzo trudny . Więcej opowiem Ci gdy się spotkamy . W liście który Mi wysłałaś opowiedziałaś , że ostatnio byłaś na wycieczce . Proszę o więcej szczegółów jestem bardzo ciekaw . W domu wszystko w porządku , ostatnio dostałam rybkę od taty . Już nie mogę się doczekać kiedy znowu się zobaczymy . Tęsknie za Tobą . Pozdrawiam .
Podpis
4 4 4
2010-03-19T16:32:29+01:00
Kraków,dn.19.03.10.
Kochana Babciu!
Na początku mego listu chcę Cię serdecznie pozdrowić i zapytać o Twoje zdrowie? U nas wszystko po staremu.
Piszę do Ciebie ten list, gdyż chce Ci opowiedzić o moich przygodach szkolnych. Nie denerwuj sie nic się nie stało po prostu miałam taką trudną klasówkę z matematyki, że nie dałam sobie z nią rady. Najprawdopodobniej dostnę jedynkę ale nie martw się zawsze można ją poprawić. Nauczę się napiszę i wszystko będzie ok.
A co tam u Ciebie słychać? Czekam na odpowiedż
Twoja kochająca wnuczka
Alinka
P.S Bardzo Cię kocham Babciu!
4 4 4
2010-03-19T16:57:30+01:00
Miejsce i data
Kochana Babciu!
Na początku chciałbym babcię uścisnąć i ucałować.Jak się babcia czuje?Czy przeczytała babcia wszystkie moje listy,które napisałem parę dni temu?
Wiesz co babciu tylko się nie gniewaj,ale niestety fatalnie napisałem ten sprawdzian,o którym babci mówiłem w poprzednim liście.Babciu proszę się nie gniewaj bo jest babcia za słaba na taki gniew.Bardzo dobrze mnie babcia nauczyła tylko,że nic nie zostało mi w pamięci.
Ale wiesz co Droga babciu?Przyjadę dzisiaj do babci i będzie mi babcia mówiła jak to zrobić a ja zapiszę to sobie.Gdy wrócę do domu przeczytam to kilka razy i spróbuję zapamiętać by napisać poprawę.Dobrze babciu to ja już kończę i jeszcze raz babcię całuje.
Imię
PS.Ma babcia pozdrowienia od całej rodziny.
2 5 2