Odpowiedzi

2010-03-19T16:46:09+01:00
Droga Aniu!!!


Bardzo się za Tobą stęskniłam. Nie wiem, co się z Tobą dzieje nie dzwonisz, nie odpisujesz na listy juz nie wiem co mam robic. Chcę Ci opowiedzie jak było na tegorocznych feriach. Pierwszy tydzień ferii spędziłam w domu, codziennie spotykałam się z koleżankami, spotkałam się nawet z Anią, koleżanką z przedszkola było super poszłyśmy na pizzę ale nie same oczywiście z asią i Pauliną. Świetnie się bawiłyśmy. W drógi tydzień ferii pojechałam do babci przez całe dnie zajmowałam się Dominikem, dużo urusł i wygląda całkime inaczej. No nie całe dnie się z nim bawiłam bo jescze pomagałam babci i cioci Magdzie moze wiesz, ze jest w ciąży?? Za tydzień idzie już do szpitala nie moge się doczekac kiedy się urodzi to dziecko, ja i ciocia mówimy, że będzie dziewczynka ale coś za mocno kopie wię moze by też chłopczyk :/ szczeże wolała bym dziewczynkę no ale nie wiadomo. tAk spędziłam tegoroczne ferie i mam nadzieję ze wkońcu się odezwiesz i niedługo przyjedziesz.

AGNIESZKA :)
5 2 5
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T16:54:41+01:00

U góry sobie napiszesz tą miejscowość......

Droga Aniu.

Pisze do ciebie list, ponieważ dawno się nie widziałyśmy, bardzo za tobą tęsknię, oraz chciałabym, opowiedzieć Ci w tym liście, o mojej wycieczce z Józią, do zoo.
Byłyśmy pooglądać, dużo zwierząt. Następnie poszłyśmy coś przekąsić. Potem znomu wzięłyśmy się do oglądania. Było cudownie. Pod koniec poszłyśmy, na plac zabaw, na którym poznałyśmy pewną kasię, która ma 10 lat jest bardzo miła i fajna. Bardzo zaciekawiła mnie swoją osobą.
Ale cóż nie będe się za dużo rozpisywać i przejdę do rzeczy.
Jak już napisałam, bardzo za tobą tęsknie, a więcj może zechciałabyś przyjechać, do mnie za tydzień w sobotę.
Byłoby mi bardzo miło, gdybyś przyjechała, byśmy jeździły np. na rowerach, grały w piłkę, jeździły na rolkach itp.
Mam nadzieje, że przyjedziesz do mnie za tydzień w sobotę.
Pozdrowionka dla ciebie i rodziny.
Twoja przyjaciółka
Diana.


Mam nadzieje, że dobrze pzdr.....
12 3 12