Napisz podanie do dyrektora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie z prośbą o wypożyczenie kostiumu do szkolnego przedstawienia opartego na książce Kamienie na szaniec.

Proszę że by nie było to z internetu , jest mi to potrzebne na poniedziałek.

Dam najlepsze

3

Odpowiedzi

2010-03-19T16:54:18+01:00
Szanowny dyrektorze,
Z proźbą całej naszej szkoły chciałbym uroczyście a jednak błagalnie poprosić pana o wypożyczenie nam strojów do naszego teatrzyku pt. Kamienie na Szaniec.
Bez strojów nasz plan się nie powiedzie. Pańska pomoc nam, będzie biletem na jutrzejsze przedstawienie. Z góry dziękuje w imieniu całej szkoły.
1 4 1
2010-03-19T16:59:51+01:00
Dyrektor Adam Nowak
Teatr im.Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
ul.Sandomierska 35


Szanowny Panie Dyrektorze,
Zwracam się do Pana z prośbą o wypożyczenie kostiumu z pańskiego teatru na przedstawienie, które będzie oparte na książce pt."Kamienie na szaniec".
Kostiumy dodadzą uroku naszemu przedstawieniu. Osobiście dopilnuję, by zostały oddane w pańskie ręce bez żadnej skazy.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

uczennica samorządu szkolnegoPROSZĘ SERDECZNIE :)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T17:01:33+01:00
Drogi dyrektorze!

Zwracam się do Pana z uprzejmną prośbą o zgodę na wypożyczenie kostiumu. W szkole organizujemy przedstawienie oparte na książce pt.: "Kamienie na szaniec". Bardzo chciałabym dobrze na nim wypaść. Wiem, że Wasz Teatr posiada to czego szukam, iż widziałam go na jednym z Waszych przedstawień.
Proszę o przychylenie się do mojej prośby. Także serdecznie pana zapraszam do naszej szkoły właśnie na to przedstawienie. które odbędzie się za tydzień o godzinie 12:00 .

(Podpis np:) Ania