Odpowiedzi

2010-03-19T17:02:27+01:00
Drogi Nilsie!

Co tam u Ciebie słychać? Jak tam u Ciebie w Francji? U mnie nawet dobrze tylko trochę nudno i zimno.
Jeszcze trzy miesiące do wakacji. Może chciałbyś do mnie do Polski przyjechać? Moglibyśmy razem zwiedzić warszawską Starówkę i Łazienki. W wolnym czasie poszlibyśmy do muzeum i pójść do pobliskiego kina. Wraz z mymi rodzicami pojechalibyśmy nad pobliskie jezioro, gdzie wspólnie byśmy się pluskali w wodzie i opalali.
Mam nadzieje, że zdecydujesz się na przyjazd, bo możemy się świetnie razem bawić. Czekam z niecierpliwością na Twój list.
Tu wpisz swoje imię.
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T17:07:09+01:00
Droga Amy!

Jesteś tak daleko ode mnie, a ja tak bardzo chciałabym się z tobą zobaczyć. Brakuje mi Twoich kawałów, poczucia humoru i tej uśmiechniętej minki, z której nigdy nie rezygnujesz. Chciałabym sie z Tobą spotkać, razem zrobiłybyśmy mnóstwo rzeczy, które robiłyśmy zanim wyjechałaś. Wiem, że Ci tam dobrze. Masz tam przyjaciół, plaże i morze na co dzień, i wielką, piękną willę. Mimo świadomości, że jesteś szczęśliwa, tęsknie za naszymi wieczorkami horrorów i bitwami na poduszki. Proszę przyjedź do Polski. Chciałabym znów zobaczyć Ciebie i Twojego małego braciszka, który się pół roku temu urodził. Na pewno jest słodki. Tu w Polsce zwiedziłybyśmy bardzo wiele. Np. łazienki. Są piękne. Pałac prezydenta też. Pojechałybyśmy do Krakowa zwiedzić Wawel. Każdy dał by się pociąć za to co tu zwiedzimy. Wpadłybyśmy do Zakopanego na kilka dni lub do Żywca, Węgierskiej Górki lub innej miejscowości i podziwiały piękne góry. Wycieczka na Mazury też była by dobrym pomysłem prawda? Jeziora Polskie są cudowne. Połowiłybyśmy ryby, zobaczyły Hańcza ( najgłębsze jezioro w Polsce) i Śniardwy ( największe jezioro w Polsce). Kupiły mnóstwo pamiątek! poszły do Opery do Teatru, na koncert do Spodka w Katowicach! Poznałabyś moich przyjaciół i pokazała zdjęcia z Australii. Zobaczyłabyś co to Zima lub wiosna, a także jak wyglądają święta wielkanocne w Polsce. Dowiedziałabyś się więcej o Lanym poniedziałku itp. To byłaby wspaniała przygoda! Proszę! Będzie cudownie! Moi rodzice się zgodzili, teraz Twoja kolej! Spytaj swoich, pakuj walizkę, wsiadaj w samolot i przyjeżdżaj! Tęsknię za Tobą!

Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę.
Wierna przyjaciółka
......................