Odpowiedzi

2010-03-19T17:25:21+01:00
Szanowni państwo!
zaproszeni goście, rodzice wychowawcy nauczyciele oraz wy gimnazjaliści.to uczniowie a zwłaszcza absolwenci są dzisiaj najważniejsi, są bohaterami dzisiejszego dnia.
Kończąc trzecią klasę gimnazjum wy absolwenci wchodzicie w kolejny jeszcze nie znany etap edukacji ale jesteście na niego przygotowani.Trzy ostatnie lata nauki zaopatrzyły was w odwagę na dalszą wędrówkę nowymi ścieżkami edukacji;na odkrywanie własnych możliwości wiedzy i zbliżania się do dorosłości.
Podziękować należy wam za podjęcie współpracy z nauczycielami za otwartość. nic nie podnosi na duchu jak widok ucznia z chęcią podejmującego naukę w najbliższym czasie.
Słowa uznania kieruję także do rodziców byliście i jesteście dobrymi partnerami we wspólnych działaniach.Dziękuję za cierpliwe wsparcie działaniem wychowawczym i rodzicielską miłością.
Dziękuję także wszystkim "siłaczkom" i "siłaczom" czyli nauczycielom ,którzy wytrzymali ten nerwowy okres.Potrafiliście sobie poradzić z naszą jakże szaloną młodzieżom.Dziękuję za odwagę, determinację, otwartość, wierność, cierpliwość i za wszystkie te cechy, które składają się na miłości do szkoły.
Kończąc życzę aby nasi absolwenci dostali się do swoich wymarzonych szkół ale życzę także wakacji ale nie tych wymarzonych ,zasłużonych ,słonecznych ale przeze wszystkim tych prawdziwych.
4 2 4