Odpowiedzi

2010-03-19T20:40:34+01:00
(akapit 1) Działo się to w roku 2222. Była to wspaniała przygoda, którą
chielibyśmy wam opowiedzieć. W pracowni technicznej pod przewodnictwem pana Wiesława Tyszko zbudowaliśmy statek kosmiczny. W jego skłaad wchodziły stare komputery, komórki i guma. Do napędu użyliśmy gaśnicę.
(akapit 2)Pewnego razu postannowiliśmy polecieć w kosmos na planetę Saturn. Pragnęliśmy dotknąć pierścieni tej planety. Lecz za sterami siedział Roman, który pragnął zatrzymać się na Marsie, więc się zgodziliśmy. Odkryliśmy miasto Marsjan, bo Janek wpadł w dziurę, można było się do niego dostać. Postanowiliśmy zwiedzić go i zapoznać z jego mieszkańcami. Znaleźliśmy ufo i daliśmy radę wymienić z nimi słowa, ponieważ Ula znała ich język. Nagle przed nami stanął potwór. Próbowaliśmy go zgładzić różnymi sposobami. W końcu Leszek zaczął krzyczeć i potwór się przestraszył, a następnie uciekł. Zostaliśmy bohaterami tego miasta. W drodze powrotu do domu Roman zgodził się zobaczeć i dotknąć pierścienie Saturna.
(akapit 3) Wycieczka bardzo nam się podobała, dlatego chcielibyśmy ją powtórzyć. Wiele się nauczyliśmy i poznaliśmy nowe formy życia.imiona jak chcesz możesz pozmieniać na imiona z twojej kl.

liczę na naj ^^