Odpowiedzi

2010-03-19T18:18:01+01:00
Robiłam takie zad. na kółku z pol. po czym pani sprawdziła i uznała ,że gdyby było na ocenę dałaby bdb. Więc będzie dobrze ;) [sama wymyśliłam ]

W telewizji pokazana była reklama premiery filmu "Zmierzch" Catherine Hardwick.Odtwarzany był tylko w kinach.Zaciekawiona prezentacją filmu,postanowiłam go obejrzeć.Jego bohaterami są nastolatkowie w wieku 17 lat.

Isabelle Swan przeprowadza się do deszczowego miasteczka Forks,gdzie spotyka tajemniczego Edwarda Cullena.Chłopak ma nadludzkie zdolności-nie może mu się oprzeć i nie może go przejrzeć.Bella usiłuje poznać jego mroczne sekrety,nie zdaje sobie jednak sprawy,że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo.

Główne role zagrali m.in Kristen Stewart , Robert Pattinson.Drugoplanową rolę zagrały znane twarze np. Taylor Launter.

Film zrobił na mnie ogromne wrażenie.Na uwagę zasługują realistyczne sceny,które pokazują życie dzisiejszych nastolatków np. podobnie przeżywają swoją pierwszą miłość.Film przedstawia jak dwa różne od siebie charaktery mogą się połączyć i żyć w szczęściu .

W filmie oprócz scen realistycznych pojawiają się też fantastyczne.Wydaje mi się,że one były zbędne,ponieważ film z większością scen realistycznych łatwiej zrozumieć.

Postacie Belli i Edwarda udowadniają,że poprzez zbliżenie się do drugiego człowieka,nawet zamkniętego w sobie i tajemniczego,można się ośmielić i przekonać do tego ,że gdy otworzymy się na świat , życie nie jest gorsze,wręcz przeciwnie m jest łatwiejsze.Przez to można poczuć wartości,które w ukryciu trudno odkryć.

Film budzi we mnie duże emocje,które trudno zapomnieć.Polecam ten film moim rówieśnikom,ponieważ wpływa na nasze życie.