Odpowiedzi

2010-03-19T18:19:25+01:00
Np.
Dzisiaj spotkało mnie duże nieszczęście rzucił mnie chłopak jestem bardzo rostrzęsiona i smutna mam nadzieję że niedługo znajdę sobie nowego.
2010-03-19T18:23:40+01:00
Budzik rozległ się o godzinie siódmej, jak co dzień. Pomyślałem, czy nie mogłabym poleżeć jeszcze kilka minut Szybko jednak przypomniałam sobie, że w ten sposób nie zdążę zrobić sobie nawilżającej maseczki na twarzy. Zatem szybko wybiegłam z łóżka, kilka minut porannych ćwiczeń, abym dobrze wyglądała w nowej, markowej sukience. Jeszcze tylko prysznic, czarna kawa i mogę rozpoczynać ten wspaniały, kolejny dzień. Ach, z tego wszystkiego zapomniałbym nałożyć lakier na swoje ciemne, przepiękne włosy. Zawróciłam więc prędko do łazienki i szybciutko naprawiłam to niedopatrzenie.

Jak szłam do pracy, spotkałam się z Dawidem, z którym umówiłam się na obiad. W pracy, zresztą jak co dzień, czekało mnie mnóstwo spraw, ale to nie przeszkodziło mi powiedzieć parę miłych słów sekretarzowi. Ach. Prześliczny blondyn, o błękitnych oczkach. Szybko przeleciał czas do obiadu. Razem z Dawidkiem zajadaliśmy greckie smakołyki w pobliskiej restauracji. Czuje to, że nie jestem dla niego obojętna. Zaproszę go w piątkowy wieczór do siebie.