Odpowiedzi

2010-03-19T19:47:28+01:00
"To była niesamowite zdarzenie"
Będąc na spacerze,z moją niesamowitą przyjaciółką Asią przydarzyło nam się coś niesamowitego. Co prawda Asia jest tak przebojową dziewczyną że wszystkiego mogłam się po niej spodziewać, ale z tym naprawdę mnie zaskoczyła. Byłam w wielkim szoku. Asia bardzo dobrze mnie zna wie o mnie dużo gdyż znamy się niemal od małego.Rodzice chyba chcieli abyśmy się zaprzyjazniły gdyż oni sami z są w doskonałych relacjach.
Ale wracając do naszego spaceru gdy szłyśmy obie przez park od razu wiedziałam że coś jest nie tak Asia była bardzo podekscytowana,i mówiła: -Uśmiechnij się to jest nasz dzień.Zastanawiałam się co ma na myśli podejrzewałam że wymyśliła wypad do kina na nowy film w końcu zapytałam : -o co chodzi idziemy na film?
-film dziewczyno myślisz że cieszyła bym się tak z powodu filmu?? -To o co chodzi? -chwila zaraz zobaczysz poczekaj,będzie super! Nie naciskałam na nią czekałam aż zobaczę to na co ona tak bardzo się cieszy. Gdy doszłyśmy na miejsce byłam w szoku pełna podziwu na ostatniej ławce w parku siedziała nasza wspólna idolka .... byłam w szoku.Po prostu mnie wryło! zapytałam -Jak to możliwe że ona tu jest? Asia tylko skromnie dodała; -Przecież ona też jest człowiekiem i tak samo jak my lubi spacery. Byłam w szoku bardzo się cieszyłam Asia od razu wiedziała jak nawiązać z nią rozmowę pózniej poszła jak z górki. Było super nic dodać nic ująć. Marzenia jednak czasem się sprawdzają,więc warto je mieć.
3 3 3