*Napisz list do Asi. Przekonaj ją , że nie warto i nie powinno się godzinami przesiadywać przed telewizorem.
*Napisz list do koleżanki lub kolegi polecający film, który cię ostatnio zainteresował.
*Zredaguj list przedstawiający jeden dzień twojego życia.

3

Odpowiedzi

2010-03-19T20:06:39+01:00
Droga Asiu!
Na początku listu serdecznie Cię pozdrawiam
Celem tego listu jest wytłumaczenie Ci, że nie warto spędzać tyle czasu przed telewizorem, przecież możesz w tym czasie zajać się czymś innym. Np.poczytać ciekawą książkę, czy pograć w piłkę. Ma to swe zalety, gdyż zbyt dużo czasu spędzania przed telewizorem powoduje wadę wzroku, gdybyś np.zajęła się sportem byłabyś zdrowsza i czuła się rześko, bo sport to zdrowie. Dlatego skorzystaj z mojej rady i zmień swoje życie na lepsze!
<PODPIS> np. Magda
79 4 79
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T20:12:15+01:00
19.03.2010r,(miejscowość)
Droga Asiu !!
1. Na wstępie mojego listu,chciałabym Cię serdecznie pozdrowić, i podziękować za ostatnie listy. Niedawno zastanawiałam się nad tym,czy warto godzinami siedzieć przed telewizją.Piszę do Ciebie ten list,ponieważ wiem,że nałogowo oglądasz filmy.
Myślę,że nie warto,ponieważ krzywi się kręgosłup,psuje się wzrok.Lepiej,gdybyś wyszła na świeże powietrze,pobiegać,pospacerować.Owszem oglądanie TV czy wiadomości,przynosi korzyści,możesz dowiedzieć różnych informacji o świecie.Rownież o Polsce...Gdy siedzisz przed filmami,nie masz przyjaciół,marnujesz tylko swój wolny czas.
Chciałabym Cię jeszcze raz proscić,abyś nie oglądała nałogowo TV.Myślę,że zastanowisz się nad tym..
Pozdrawiam (imię)
31 2 31
2010-03-19T20:14:34+01:00
Droga Joasiu!

Piszę ten list do Ciebie,ponieważ chciałabym Ci powiedzieć coś bardzo ważnego na temat przesiadywnia godzinami przed telewizorem.
Asiu to bradzo niezdrowe!Moja koleżanka Inka ciągle siedziała i ogladała telewizje.Wiesz co to jej przyniosło?Po pierwsze- musi nosić okulary,a wzrok miała idealny.Była najlepsza z wychowania fizycznego(w-f)-najszybsza,wygimnastykowana,a teraz marnie to jej idzie.Nigdzie teraz nie chce wychodzić bo jej się poprostu niechce.Woli siedzieć i ogladać.Nawet w tygodniu się nie uczy.-ma gorsze oceny

Naprawdę nie warto przesiadywać godzinami przed telewizorem.Ja wolę świeże powietrze,zabawę z koleżankami,spacery,jazdę na rowerze!

Ps Przemyśl Joasiu to co napisałam do ciebie w liście

Gorąco Pozdrawiam


NinaAha i jeszcze napisz sobie w góry date i miejsce-10.03.2010r.Warszawa
Liczę na naj ;000

19 4 19