Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T21:02:53+01:00
Przerwa w szkołach dla większości uczni jest nieodzowna. Pozwala im na wytchnienie a także po krótkie przygotowanie do zajęć. W wielu szkołach są również dłuższe przerwy, na których młodzież szkolna posila się obiadami.
Przerwy w placówkach szkolnych cieszą również niemal całą łobuzerię, która zachowuje się niestosownie. Po krótko przedstawię zaobserwowania interesującego życia ludzi ze szkolnego korytarza.
Pierwsza pokazała się grupa uczni, którzy byli znudzeni szkołą. Bawili się kopiąc pomarańcza, który w pewnym momencie rozpołowił się i wylał soki na ścianę. Rozemocjonowani tym incydentem uciekli z miejsca gdzie to się wydarzyło. Kolejno zauważyłem nastolatka, który dręczył i przezywał młodszego od niego chłopaka. Wynikało z tego, iż w tamtym starszym uczniu doskwierała energia i był zadowolony ze swojego postępowania. Pomijając wandali spostrzegłem również spokojnych uczni, m. in. powtarzali materiał na sprawdzian i spacerowali po korytarzach.
Dzięki mojej wizycie w szkole ujrzałem na własne oczy jak zachowuje się szkolna młodzież podczas przerw. Można wywnioskować, iż ludzi tych można podzielić na dwie różne grupy: spokojną i niestosowną.
1 2 1