Odpowiedzi

2010-03-20T08:31:18+01:00
Czy wolne chwile spędzasz przed komputerem lub telewizorem? Jeśli odpowiedź na pytanie brzmi TAK to wiedz, że popełniasz ogromny błąd, gdyż ma to negatywny wpływ na Twoje zdrowie. Większość dnia spędzasz w pozycji siedzącej w zamkniętych i dusznych pomieszczeniach. Jesz śniadanie w pospiechu i do tego ciągły stres. W takich warunkach organizm jest niedotleniony i brakuje mu energii. Zmień to! Już dziś wybierz się na wycieczkę rowerem do parku. Uchroni cię ona przed depresją oraz w przyszłości złagodzi bóle stawów, poprawi samopoczucie. Nie zwlekaj! Już dziś zacznij odpoczywać na świeżym powietrzu.


Pozdrawiam i liczę na NAJ ;-*
23 4 23
2010-03-20T08:33:57+01:00
Myślę,że siedzenie na komputerze lub oglądanie telewizji całymi godzinami jest bardzo niezdrowe.Zamist wykonywania tych czynności,możemy np.jeździć na rowerze.Świeże powietrze sprawia,że dotleniamy się i jesteśmy pełni energii.
Dzięki jeździe na rowerze jesteśmy "bardziej wysportowani",możemy poznać wiele miejsć,ogladac krajobrazy i widoki.Możemy także wybrac się na przejżdżkę rowerową z koleżanką czy kolegą.-co uprzymili nam spędzony czas.


Myśle,że pomogłam i liczę na naj :):)
31 4 31