Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T09:24:27+01:00
Halo! Halo! Serdecznie witam państwa z miejsca, w którym odbędzie się pojedynek Zbyszka z Bogdańca z Rotgierem. W walce wezmą też udział ich giermkowie Hlawa i van Krist! Drodzy państwo, jesteśmy świadkami niezwykłego pojedynku, przed nami więc wiele niezwykłych emocji. Przed nami walka na śmierć i życie...

I oto proszę państwa zaczęło się! Pierwsi walkę zaczynają giermkowie. Hlawa naciera mocno na van Krista, ma nad nim zdecydowaną przewagę. I już van Krist cofa się jak zupełnie nie wie jak ma się zachować! Van Krist zupełnie zapomina o zadawaniu ciosów, a tu znowu atak, szkoda, że państwo tego nie widzą, co za precyzja, jak ogromna moc w zadawaniu ciosów. Hlawa atakuje, van Krist nie ma siły aby odpierać te ataki. Co za walka, co za walka! Van Krist tylko się cofa! Widzimy błyski toporów! Hlawa uderza co raz mocniej. Zupełnie rozbita zostaje zbroja jego przeciwnika! Van Krist upada pod nogi silnego Czecha. Upadają na ziemię. Walka odbywa się teraz na ziemi, przewracają się po niej i toczą się po śniegu. Proszę państwa i oto Hlawa wydostaje się na wierzch! Z wielka siłą przyciska przeciwnika do ziemi. Wyciąga mizykordię, proszę państwa Van Krist błaga o litość! Hlawa odnosi zwycięstwo! ZWYCIĘĘĘSTWOOOOOO! Van Krist pokonany!Czas teraz na walkę Zbyszka z Rotgierem. Proszę państwa znów widzimy dwóch dzielnych rycerzy, to niezwykła siła. Precyzja w zadawaniu ciosów i ogromne, ogromne doświadczenie.

Po stronie Rotgiera wiele stoczonych bitew i pojedynków. Ogromne doświadczenie tego zawodnika. Zbyszko silny, młody ogromnie zdeterminowany ale to jeszcze młody rycerz. Każdy cios Zbyszka Rotgier przyjmuje nieco zdziwiony jakby zaskoczony umiejętnościami i oczywiście ogromna siłą tego młodzika. Zaskoczony siłą cofa się! Niebezpieczne uderzenie van Krista. O nie! Zbyszko traci równowagę ale nie proszę państwa udało mu i znów stoi mocno na nogach! Zaczyna co raz mocniej uderzać słyszycie państwo doping tłumów! Ruchy Rotgiera stają się co raz to wolniejsze i mało precyzyjne! Zmęczenie daje już znać o sobie. Ta okrutna i bardzo męcząca walka przeciąga się...Ktoś woła słyszycie państwo, nie, nie wiem czy państwo to słyszeli, jakaś kobieta zawołała "Za Danuśkę" i Zbyszka ogarnął bojowy szał. Uderza z całą swa mocą w Krzyżaka. To ogromna siła, celny cios. Topór wypada z ręki Rotgiera. Upada on na ziemię. Czy się podniesie? Czy się podniesie? Nie, to już chyba koniec tej pasjonującej walki! Tak proszę państwa jesteśmy świadkami zwycięstwa Zbyszka z Bogdańca! Dwie zwycięskie walki, takich emocji dawno już nie komentowałem…..

Z Ciechanowa mówił dla państwa Zawisza Czarny… Żegnam się z państwem do widzenia, do usłyszenia.
5 2 5