Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T11:23:22+01:00
Życie ludzi bez pasji namiętności jest nieciekawe i monotonne. zastanówmy się co to jest pasja i co ona wnosi w życie człowieka. człowiek patrząc na swojego idola chce być taki sam jak on. chce tak samo się ubierać chce tak samo żyć robić dokładnie to samo co ten drugi człowiek. człowiek nie mający swojej pasji w życiu nie do końca jest sobą na świecie. nie potrafi czerpać z życia garśći adrenaliny i wczuwać się w emocje toważyszące poczynamiom swojego idola.
co byśmy robili gdyby nie pasjonowanie się czymś?? na pewno życie nie byłoby za wesołe. nic by się w nim nie działo. pasja prowadzi nas do czynów o których wcześniej nawet nie marzyliśmy i nie przyszło nam do głowy że kiedyś będziemy całkiem podobni do swego idola. namiętności towarzyszące emocjom prowadzą do wiary i całkowicie wyłączają nas na momęt od rzeczywistości.
całkowite poświęcenia się pasji działa na człowieka pozytywnie. niecierpliwie wyczekując na walkę czy też pojedynek swojego idola. emocje działają ponad wszystko. sprawiają ze się martwimy że nie czyjemy dodatkowe bodźce które mobilizują nas do wiary i kibicowania.
życie bez emocji i pasji byłoby puste szare i całkowicie nudne. nic by się w nim nie działo a każdy kolejny dzień byłby identyczny jak poprzedni. byłoby poprostu do niczego.
97 4 97