Napisz opowiadanie przedstawiające zabawną sytuacje na jeden z tematow
-w bibliotece średniowiecznych mnichów-skrybów zainstalowano maszyne do pisania lub komputer
-mieszkańcy soplicowa zostali przeniesieni z dworku do nowoczesnego wieżowca
-w paryskim salonie z pierwszej polowy XIX wieku zamiast koncertującego zwykle Chopina wystąpił jakiś popularny zespół rockowy

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T11:56:00+01:00
Pewnego dnia, gdy to pewien mnich, szukał pewnej książki, odszukał pewien przedmiot. Co to było-pomyślał. Pukając, kopiąc,szturchając chciał dowieść co to jest. Niestety na darmo. Postanowił zgłosić do kumplą z bandy mnichów. Wszyscy zebrali się w bunkrze ,gdzie to spoczywał owy przedmiot. Najmądrzejszy mnich podszedł i rzekł, iż to zwierze jest nieczyste, iż to magiczną moc ma. Każdy zwątpił bo nie miało szczęki ani nic co by świadczyło o zwierzęciu. Tak też każdy z mnichów klikał przyciski, każdy co popadnie. Aż wkońcu, mnich imieniem Johny kliknął przycisk "Start". Przestraszeni dziwnym odgłosem dochodzącym z przedmiotu osunęli się na bezpieczną odległość. Po minucie dowiedzieli jakie to owe ma imię ten przedmiot, a było nim Widnows XP Professional. Mnichowie nie wiedzi oco chodzi aż wkońcu pokazały się ikonki na pulpicie. Jeden z mnichów ekseprt w dziedzinie informatyki kamiennej postanowił poruszać myszką, myślał że załata swój głód plastikową zwierzyną. Z każdym ruchem magicznego przedmiotu kursor zmieniał swoje położenia na pulpicie. Mnich postanowił klikać w przyciski od owej myszki. Nagle natrafił na ikonke z Fifą 2010, okazało to się bardzo ważnym osiągnięciem cywilizacyjnym dla tamtych czasów. Ekspert z mnichów rzekł ,że umiejętności w grze nie mogą być porównywane do ich. Oni byli wówczas reprezentantami swojego kraju Autropotoleginoto.
Po pewnym czasie, mnich wyszedł z gry w tajemniczych okolicznościach i postanowił kliknąć inna ikonkę. Wszyscy mnichowie stojący tuż za nim odradzili mu tego, ale ten i tak swoje i kliknął. Okazało się ,że ikonką była gra Gta San Andreas, mnichowie przestraszyli się tego ,że ludzie z karabinami maszynowi zaczynają strzelać do innego człowieka, jednak była to tylko multimedia. Każdy z mnichów chciał pograć. Po kilku godzinach, mysz z osrtrymi kłami przegryzła kabel od komputera i tym też odcięła całe zasilanie w Autropotoleginoto, napędem był chomik o bardzo mocnej sile nóg. Niestety chomik nie wytrzymał, postanowił strajkować.
Tak kończy się przygoda o tym jak to komputer znalazł się w dawnych czasach.


Tylko daj naj :)))
8 4 8