Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T13:22:19+01:00
Parę dni temu byłam na urodzinach mojej najlepszej przyjaciółki . Na tej imprezie byli moi znajomi których bardzo lubię . Moja koleżanka ma na imię Ania (wpiszesz se jakie tam chcesz) i chodzi do trzeciej klasy podstawówki . Na początku urodzin jej mama podała tort który był bardzo dobry . Był on o smaku czekoladowym. Następnie poszliśmy na pole bawić się w chowanego było bardzo śmiesznie i zabawnie . Około godziny dwudziestej poszłyśmy do sali kinowej gdzie oglądnęłyśmy film pt: alwin i wiewiórki jest to bardzo zabawny film który wszystkich rozśmieszył do łez.urodziny trwały do dwudziestej trzeciej godziny . o godzinie dwudziestej drugiej poszliśmy na pole gdzie przez trzydzieści minut były puszczane fajerwerki przez tatę Moniki .Na niebie rozpryskiwały się miliony świecących światełek było to niezwykłe wydarzenie o dwudziestej trzeciej godzinie tata Ani odprowadził wszystkie dziewczyny do domu . Moim zdaniem były to najlepsze urodziny na których kiedykolwiek byłam . Ta impreza była pełna wrażeń i dobrej zabawy. Mam nadzieje że pomogłam ;)
2010-03-20T13:24:56+01:00
Wczoraj 19 marca odbyły się moje 12 urodziny. Rano, kiedy się obudziłam w pokoju juz czekały na mnie prezenty od rodziców. Dostałam prostownicę do włosów i ładną bluzkę. Po zjedzeniu śniadania poszłam do szkoły. Juz przed szkołą czekały na mnie koleżanki które od razu żuciły się na mnie spiewając ''Sto lat''. W sali pani również złożyła mi życzenia jak i reszta klasy. Mieliśmy dzisiaj tylko 6 lekcji, więc zaraz po szkole zaprosiłam moje koleżanki na pizze. Troche pieniędzy uzbierałam więc mogłam sobie na to pozwolic ;D O godzinie 16 poszłam jeszcze do babci która tez dała mi śliczny prezent. Mój tata wrócił z pracy o godzinie 18 i zaprosił mnie jeszcze do restauracji. Na wieczór leżąc w łóżku rozmyślałam jakie to były świetnie spędzone urodziny, nigdy ich nie zapomne ;)
1 5 1
2010-03-20T13:26:11+01:00
Pierwsze jest ściągniete z strony http://zadane.pl/zadanie/456756 , a na dodatek ma błędy ortograficzne !!!Niedawno byłam na urodzinach Zosi mojej najlepszej przyjaciółki .Było wiele znajomych osób z naszej klasy a nawet szkoły.Na początku mama Zosi podała tort który przypominał tort weselny , ponieważ był bardzo duży i wyglądał apetycznie. Nstępnie poszliśmy bawić się do dużego pokoju było bardzo śmiesznie i zabawnie . Około godziny dwudzistej poszłyśmy do salonu gdzie oglądałyśmy ciekawe filmy na Dvd niektóre nawet po dwa razy bo tak nam się podobały. Po filmach poszliśmy do pobliskiego sadu gdzie było wiele drzew z których lubiłyśmy zrywać owoce z takim zapasem wróciłyśmy do domu . Zjadłyśmy ,wypiłyśmy herbatę i tak mineło do 23. O godzinie 23 impreza się skończyła i musiałam wracać do domu . Moim zdaniem były to najepsze urodziny na których kiedykolwiek byłam , ponieważ dostarczyła mi nezapomnianych wrażeń .