Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T02:03:48+01:00
Nie wiem co faktycznie lubisz robić ,ale będę strzelała.


Lubię ubrania,kosmetyki,lubię je kupować ,lubię też doradzać koleżankom ,znam się na modzie dlatego postanowiłam zawodowo się tym zająć i otworzyć swój sklepik.Nie będzie to zwykły sklep.Będzie to sklep dla każdej kobiety , z każdego zakątka świata -w jaki sposób? Właśnie w taki :oprócz mody interesuję się również informatyką i zagadnieniami internetu.Mój sklep będzie właśnie w takim istniał.
Mam zamiar założyć świetnie prosperujący net-shop. W sklepie tym oprócz odzieży damskiej będą również dodatki,obuwie ,jak i w późniejszym czasie poszerzę o asortyment męski.Ubrania te będę sprowadzała z UE ,będą świetnej jakości -markowe ,co automatycznie przyciągnie klientów.
Na początek moją działalność rozpoczęłabym na portalach aukcyjnych takich jak :Allegro, e-BAY, Aukcje24.pl itp..., oczywiście wykupiłabym własny serwer i założyła własną stronę WWW i sklep.
Kapitał początkowy zyskałabym poprzez Urząd Pracy.Jako osoba bezrobotna złożyłabym wniosek o pomoc De Minimus .Jest to kwota ok 18,000 zł. Te pieniądze przeznaczyłabym w 50 % na towar,resztę na wyposażenie biura i reklamę.Jeśli okazałoby się ,że to za mało ,napisałabym wniosek do Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego -Przedsiębiorczość i Innowacje, Działania 1.2 – Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw ,gdzie minimalna wartość wsparcia wynosi 30 tys. PLN, maksymalna wartość wsparcia wynosi 1 mln PLN.
Jestem przekonana iz moja firma będzie świetnie prosperowała,a otrzymane dotacje to mi ułatwią.