Odpowiedzi

2010-03-20T16:26:01+01:00
Moim zdaniem życie człowieka może zmienić i Bóg i sam człowiek.
Dlaczego Bóg,o tusz too on stworzył człowieka i jest on wszechmocny i to własnie od niego wszystko zależy.Człowiek również może zmienić swoje życie,poprzez prace nad swoim charakterem swoją osobowością.Nad charakterem możemy pracować poprzez przemianę na lepsze:)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T16:31:20+01:00
Kto może przemienić życie człowieka?

Moim zdaniem życie człowieka może zmienić Bóg oraz człowiek . Gdy w nieszczęśliwym wypadku zginie bliska nam osoba to za wszystko obwiniamy innych ludzi a do Boga mamy żal . Tak na prawdę to Bóg daje nam znaki żebyśmy zmienili swoje życie . W takiej sytuacji jesteśmy coraz bliźsi Bogu , chodząc do kościoła , modląc się w intencji tej osoby . W takich chwilach często wiele ludzi zmienia się . Nie chce powracać do tak trudnych wspomnień związanych ze zmarłą osobą .
Uważam również ,że nasze życie może zmienić druga osoba . Kiedy ktoś się zakocha lub zmieni środowisko ,z powodu szkoły, to wtedy sprawdza się przysłowie " Z kim się zadajesz takim się stajesz ". Prowadzi to do niemiłych skutków i również może się skończyć nie dobrze .Mam nadzieję ,że pomogłam . Pozdrawiam ;)
1 5 1