Odpowiedzi

2010-03-20T17:13:53+01:00
Witaj!

w poprzednim liscie napisalaś, że chcesz odebrać sobie życie A wszystko dlatego,ze wydaje Ci sie ,że nikt Cie nie kocha, a do tego nie zdałaś egzaminów a poza tym jeszzce nie chce Ci się trudzić życiem. wiesz sądze ze to co mówisz jest w życiu ważne ale na pewno nie najważniejsze. pomyśl jakie może być wspanaile życie, spójrz na swoich rodzicow, którzy sie kochaja i są razem szczęśliwi. Nie wiem jak możesz mowić "nikt mnie nie kocha" ??
Na pewn gdzieś na świecie jest Twoja druga połowka. Mowisz że nikt Cie ie kocha?? to nie prawda , rodzice sa z Ciebie dumni, mimo tego zę nie zdaals egzaminów. Bóg Cie kocha!! On kocha Cie barzo ale to bardzo mocno , nikt nie potrafi kochac tak jak on.
Nie możesz mysleć "nie che sie trudzić juz życiem". ! wiesz gdy ja miaalm taki zły bardzo zy okres w swoim życiu to wpadlam na slowa e. orzeszkównej "śmierć nie byalby okrutna gdyby przychodzia do tychktórzy jej pragnął" Te slowa zawsze mi pomagały , mam nadzieje że i tobie pomogą. nie mozesz odebrać sobie życia, Bóg dal ci je po to abyś wypełniła swój cel tu na ziemi, nie mozesz teraz odejść. Bóg cie kocha .. wiele osób cie potrzebuje, potrzebuje twojego wsparcia, bycia .
wiesz pzreciez że nie dalabym soebi rady gdyby nie ty. jestes wspanialą osobą. bardzo doceniam to ze jesteś.
Niestety musze już kończyc. odezwij sie szybko.
tęsknie zatoba
1 3 1
  • Użytkownik Zadane
2010-03-20T18:28:46+01:00
Droga koleżanko, Gdańsk, 20.03.10rok
Nie piszę słowa Droga tylko , dlatego , że tak się piszę. Nie , bo jesteś dla mnie cenna i jesteś najlepszą przyjaciółką. Chciałabym aby nasza przyjaźń trwała wiecznie. Nigdy się nie rozstawałyśmy. Razem spędzałyśmy miłe chwile. Nie tylko dla mnie się liczysz , ale i dla całej Swojej rodziny. Twoja mama tęskni za Tobą i mówi , że jak tylko powrócisz będzie czekał na Ciebie ulubiony Twój posiłek : rosół. Twoja mamusia mówi , że Cię kocha.... Twój tata mówi : Córeczko pamiętaj liczysz się dla nas bardzo.....tęsknimy i Cię kochamy. Cała rodzina za Tobą tęskni i Ciebie kocha. Nawet Twoja babcia , dziadek , ciocia i wujek przyczynili się do pisania tego listu. Nie zdałaś egzaminów , ale rodzice Ci pomogą i poprawisz egzamin. Razem się pouczymy , bo okazało się , że też nie zdałam. Moja kochana nie odbieraj sobie życia. Egzaminy zdasz , wspólnie zdamy, a rodzice Cię kochają. Pamiętaj. Mamy nadzieję , że wrócisz do domu cała i zdrowa. Wróć jak najszybciej. Czekamy z niecierpliwością i z utęsknieniem. Pozdrawiamy.
1 5 1