Odpowiedzi

2010-03-20T17:19:17+01:00
W dniach 11-12 lutego w Warszawie odbył się II Zimowy Turniej piłki halowej zorganizowany pod hasłem przewodnim "Mistrzowie Wszystkiego". Jak sama nazwa wskazuje, został on rozegrany niejako w hołdzie dokonaniom Barçy w roku 2009, a także obchodzonej kilka miesięcy temu 110. rocznicy założenia klubu.

W imprezie wzięło udział 10 ekip. Zgłoszeń było więcej, lecz niestety wpłynęły po terminie. Dzięki Turniejowi była możliwość wymiany poglądów oraz poznania się cules z kielecczyzny, a także... z Opola! Drużyna Bongo Opole pokonała 250 km, aby wziąć udział w imprezie - szacunek. Zajęli "tylko" 3 miejsce, ponieważ byli zmęczeni zwiedzaniem i podróżą ;) Ciekawy futbol zagrała ekipa Antimadridistas, ale po kontrowersyjnych karnych nie było jej dane zagrać w finałach.

Turniej odbywał się w przyjacielskiej atmosferze, aczkolwiek nikt nie "odkładał nogi". Była walka, hart i wytrwałość ducha, siła mięśni oraz sportowa rywalizacja.

Korzystając z okazji chciałem podziękować redakcji serwisu Barcelona on-line, dyrektorowi szkoły na osiedlu Ślichowice, sędziom, wszystkim zawodnikom oraz kibicom zgromadzonym na Turnieju. Zapraszam za rok.