1.Czy zgadzasz się ze zdaniem pozytywistów, że nauka może rozwiązać głowne problemy człowieka?

2. Które z haseł pozytywizmu uważasz za nadal aktualne? Uzasadnij.


potrzebuje wypracowania na jeden z tych tematów... będe wdzięczna :)

2

Odpowiedzi

2010-03-20T18:38:14+01:00
1)
Nie zgadzam się z tym zdaniem, ponieważ nie nauka jest w tym przypadku najważniejsza tylko sposób na rozwiązywanie tych problemów.
3 1 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T18:42:55+01:00
Nie wiem czy dobrze rozumiem temat ale.

uwazam ze nauka w zyciu człowieka zwłaszcza młodego jest istona gdyż w czasach których obecnie żyjemy a mamy już 21 w. jest żeczą ważną jest miec wykształcenie i znajeźc sobie zawód w którym to bedziemy mogli sie realizować.
więc zgadzam sie z grupa ludzi która zachęca młodziez do intensywnej nauki w wieku młodym zarówno postawowym i gimnazjalnym konczywszy na liceum co pozwala zdac mature zależycie lub jak dla nie których poprostu zdac.
Większość młodzieży chce czerpac z życia co najleprze w wieku nastoletnim i nie skupiaja sie na nauce poniewaz dla nich wiek młodości to najlepszy czas na rozrywke.. otóż tak lecz z umiarem. czerpiąc roztrywke właśnie w tym młodym wieku nie mają pojęcia ze jesli dobrzre skonczą szkołe to dużo wiecej czeka ich na studiach gdy po liceum osiagną pełnoletnośc zmądrzeją znajdą sobie grupe madych wartych uwagi ludzi krórych to właśnie spotyka sie na studiach.. zabawy , kluby studenckie a nawet wspólne uczenie sie po nocy czy potocznie mowiac imprezy są nawet więcej warte gdy mamy wiecej w glowie i przedewszystkim z kim tej rozrywki czerapć.
4 2 4