Odpowiedzi

2010-03-20T18:18:54+01:00
Telewizja poniekąd zle a poniekad dobrze wpływa na edukacje.
po pierwsze zle dlatego ze wiecej a to coraz wiecej czasu poswiecamy ogladaniu jej. Po prostu nas wciaga. I nie mamy czasu na nauke. Ale jest w tym plus bo osoby które te seriale, filmy i teleturnieje produkują wkładają w to dużo pracy. I widocznie ta praca zasluguje na docenienie np. w formie ogladalnosci.
Plusem jest natomiast to, ze co raz wiecej powstaje kanałów przyrodniczych i naukowych. Które zaciekawiają ogladacza i sprawiaja, ze chce sie ogladac wiecej. Sa tez kanały i filmy historyczne co jeszcze lepiej wplywa na ocene np. z historii. A tym samym wiadomo, że lepiej nam pojdzie na sprawdzianie gimnazjalnym. Co sie pózniej wiaze z kierunkiem jaki wybierzemy sobie w przyszlosci.
Jezsze jednym minusem jest to, że psujemy sobie wzrok, np. siedzac za blisko przy telewizorze, ale takze zbyt dlugie ogladanie na ten czynnik wpływa.
Natomiast plusem jest to, że gdy sie nudzimy mozemy zasiasc przed telewizorem i pooglądac swoje uluibione filmy itd. Co nas relaksuje.
Plusem jest tez to ze w filmach jest duzo zyciowych sytuacji, z ktorych mozemy wzic przykład, czyli porady. Które zapewno sa ogromna wskazówka w zyciu człowieka.SAMA TO PISAŁAM. LICZE NA NAJ. I LEPIEJ NIE CZEKAJ NA INNE ROZWIAZANIA BO NIKT NIE CHCE NA TO ODPOWIEDZIEC. POZDRAWIAM. :)
32 3 32