1.Opowiedz w 8- zdaniach o najbardziej niezwykłym dniu twojego życia.
(Wymyślcie jakąś fajną przygodę.;D)

2.Zachęć w 3-4-zdaniach do jedzenia truskawek. Posłuż się co najmniej dwoma argumentami..

Proszę, odpowiedzcie na te zadania..!

Dam najj.!;D
Pomóżcie...!

3

Odpowiedzi

2010-03-20T18:16:04+01:00
1.Moim najbardziej niezwykłym dniem w życiu była Moja pierwsza Komunia Święta. W tym otóż dniu przyjęłam po raz pierwszy ciało Pana Jezusa. Dla każdego 8-9-cio latka jest to wielkie przeżycie. Gdy wstałam rano w dzień tak ważny dla mnie i moich rodziców wszystko było bardzo poważne.Potem była już Msza w Kościele i przyjęcie, na którym było mnóstwo gości. Otrzymałam wiele prezentów. Było bardzo miło.Myślę,że Pierwsza Komunia Święta byłą największym przeżyciem w Moim życiu.


2.Truskawki-Te małe,dorodne czerwone owoce są bardzo zdrowe.Zawierają dużo witamin.Każde dziecko uwielbia makaron z truskawkami. Każdy kto spożywa te owoce nie choruje:))
3 3 3
2010-03-20T18:18:17+01:00
1 moim najciekawszym dniem był 5 maja, ponieważ w tym dniu miałam moją pierwszą komunię świetą. To był bardzo wyjątkowy dzień. Rano ja z moją całą rodziną poszliśmy do kościoła abym przyjęła Pana Jezusa. Potem udaliśmy się do restautacji gdzie zjadliśmy obiad. Cała rodzina dawała mi prezenty i pieniądze.

2 Zalecam częste jedzenie truskawek ponieważ mają dużo witaminy C i A. Jeśli ktoś nie lubi jeść samych truskawek można zrobić z nich dżem, kompot. Ale najlepsze są z bitą śmietaną.
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T18:40:17+01:00
1. Pewnego dnia wybrałam się na spacer. Miałam strasznie zły humor. Poszłam do parku, bo pomyślałam, że tam będzie najciszej. Siedząc jednak na ławce i czytając książkę, ujrzałam pewnego chłopaka, który od razu przypadł mi do gustu. Pomyślałam, że i tak nie mogę go mieć. Lecz nagle, on usiadł obok mnie i zapytał co czytam. Ja odpowiedziałam i tak zaczęliśmy temat książek i nie tylko. To był chłopak mojego życia !

Troszkę romantycznie, ale może się przyda ; P

2. Truskawki to owoce, które są bardzo zdrowe, Mają zdrowe substancje tj. antocyjany, witamina C, fosfor, żelazo, bromelina. Nie wiele jest takich rzeczy, które są jednocześnie zdrowe, a smaczne. Tak więc zajadaj się truskawką w różny sposób- jako koktajl itp. ; ))
2 4 2