Odpowiedzi

2009-10-27T17:36:52+01:00
Jest to pakiet,narzędzie(program) które blokuje wiadomości wysyłane przez automaty by reklamować,rozprzestrzeniać wirusy,bądź robiąc psikusy.
2 3 2
2009-10-27T18:20:20+01:00
Antyspam.net to usługa typu Hosted&Managed Service (nazywana też SaaS - Software as a Service) dostępna dla każdego, kto dysponuje własną domeną pocztową. Naszych klientów chronimy przed każdego rodzaju spamem stosując zestaw starannie dobranych i stale rozwijanych filtrów.

W ramach usługi mieści się kompletna obsługa filtrowania poczty elektronicznej od udostępnienia serwera, przez konfigurację oprogramowania aż po konsultacje i pomoc techniczną. Każda osoba korzystająca z chronionego przez Antyspam.net konta pocztowego ma stały dostęp do swojej prywatnej kwarantanny oraz dzienników filtrowania, dzięki czemu każdy może łatwo sprawdzić czy wiadomość nie została zatrzymana przez filtr i ewentualnie samodzielnie przesłać z kwarannny do swojej skrzynki odbiorczej.

Antyspam.net to idealne rozwiązanie dla niedużych firm, które nie zatrudniają własnego administratora poczty elektronicznej lub chcą zaoszczędzić na kosztach utrzymania infrastruktury IT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod adresem [email protected]