Odpowiedzi

2010-03-20T19:09:34+01:00
Charakterystyka Kuby
Bohaterem mojej charakterystyki jest Jakub Lichy. Ma 21 lat. Mieszka w Polsce, w Warszawie. Ma ukończone wiele szkół. Jest znanym przedsiębiorcą. Posiada własną działalność gospodarczą. Jest żonaty, ma trójkę dzieci.
Ma ok.1,75m wzrostu. Ma szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Posiada Owalną twarz, ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy. Ubiera się bardzo elegancko. Jest życzliwy, rzetelny, elokwentny oraz konsekwentny. Bardzo lubi podróże. Zna wiele języków, dzięki czemu jego działalność gospodarcza bardzo szybko się rozwija. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi, ponieważ jest pozytywnie nastawiony. Ten miły optymista potrafi rozwiązać każdy swój problem. Wie czego chce. Jego pomysłowość bardzo mu się przydaje w życiu i pracy. Ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w trudnych chwilach. Potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Jego pasją są sporty ekstremalne. Gdy był mały bardzo chciał zostać kaskaderem, lecz wybrał pracę w której się odnalazł. Poza tym tu są większe zarobki. Pan Jakub zna się na tym co robi. Jego firma nadal funkcjunuje pomimo tego, że przechodziła już wiele kryzysów, jednakże Pan jakub jak już wcześniej wspomniałam potrafi sobie poradzić ze wszystkim.
Podziwiam postać Pana Jakuba. Chciałabym być taka jak on. Uważam, że jest wzorem do naśladowanae dla każdego. Wszyscy mogliby się od niego wiele nauczyć.

Mam nadzieję, że się podoba;]
ps.od słow: Bohaterem, Ma i Podziwiam zaczynają się akapity, niestyty nie widać ich....
2 4 2
2010-03-20T19:20:42+01:00
Kuba jest pietnastoletnim chłopcem ,mieszkającym w Warszawie. Uczęszcza do szkoły i dobrze sobie radzi na unijnym rynku pracy.
Jest wysokim, szczuplym szatynem o dużych, niebieskich, pełnych zaufania oczach. Nad nimi rozciągają się grube brwi i wyskokie czoło. Usta ma pełne, zawsze widnieje na nich szczery uśmiech. Całą twarz okala gęste , na krótko sciete włosy. Ma bardzo dużo wiernych przyjaciół, którym zawsze stara się pomoc w trudnych chwilach. Ma dobre serce. Jest uczciwy i sympatyczny. Uczy się pilnie, jego ulubione przedmioty to wiedza o społeczeńswie, historia, j. polski, w-f i języki obce.(jest humanistą) Kocha zwierzęta. Ludziom starszym okazuje wiele szacunku. Jest ambitny i jego marzenia sięgają wysoko.
Zawsze uparcie dąrzy do celu. Wszytsko robi dokładnie i starannie. Twardo stapa po ziemi i przestrzega nakazów. Jest otwarty, życzliwy, sympatyczny, odważny, charyzmatyczny i uprzejmy. Uważa siebie za perfekcjonistę, ale tylko dlatego, że wszyscy mu to powtarzają. Należy do ludzi, którzy nie boją sie pracować. Jest bardzo odpowiedzialny. Jego jedyną wadą jest upór. Jego rodzina zajmuje się polityką, tata jest wiceprezydentem a mama księgową spraw obywatelskich. Czasami Kuba pomaga tacie w rządzeniu państwem, ponieważ interesuje sie politykom i lubi pomagac rodzinie ale takze obcym.
Poznałem go na konkursie historycznym, zajął 1 miejsce. Uważam, że każdy chciałby miec takiego przyjaciela.
2 4 2