Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T19:28:40+01:00
Wiosna jest moją ulubioną porą roku. Myślę tak, ponieważ w wiosnę można robić bardzo wiele ciekawych rzeczy np. jeździć na rowerze, kąpać się w basenie czy biegać po podwórku. W wiosnę można również chodzić na różne wycieczki z kolegami lub koleżankami. W tą porę roku są zazwyczaj ogniska i biwaki. Można wąchać kwiaty i słuchać śpiewu ptaków. W wiosnę na lekcjach wf-u wychodzimy na dwór ćwiczyć. Jest o wiele fajniej niż ćwiczenie na hali. Wiosna bardzo też mi się podoba ponieważ nie ma upału, ale nie jest też za zimno. Jest akurat. Wiosna to czas przemian z zimna na ciepło, robi się kolorowo i pięknie. Świat kwitnie.

Mam nadzieję, że pomogłam.
64 4 64
2010-03-20T19:30:25+01:00
Wiosna to moja ulubiona pora roku.
Uważam tak, ponieważ jest ona szybkim przejściem z bieli zimy do wielu kolorów wiosny.
Lubię wiosnę także za to, że mogę robić bardzo wiele rzeczy, których nie mogłem robić zimą i jest to bardzo przyjemny przeskok.
Wiosną mogę między innymi: wędkować, jeździć rowerem, jeździć na rolkach i wiele innych świtnych rzeczy.
Oczywiście dla mnie najlepsze jest to, że mogę znowu grać w piłkę nożną!
Lubię wiosnę za to, że jest bardzo kolorowa, jest mnóstwo kwiatów, zwierzęta budzą się do życia, i robi się coraz cieplej.
Wraz z nadejściem wiosny często dostaję dobre oceny z plastyki za piękne kolorowe zdjęcia i rysunki, które robię np. we wiosennym lesie.
Oczywiście z nadejściem wiosny wiąże się to, że dzień się wydłuża i jest to także wspaniałe zjawisko.
Dzięki temu, że dzień jest dłuższy i cieplejszy rodzice pozwalają mi dłużej przebywać na dworze.
Mogę także robić sobie z kolegami ogniska z kiełbaskami.
Wiosna oczywiście wiąże się też z tym, że znowu można jeść pyszne lody i chodzić na długie spacery.
Jest jeszcze wiele innych powodów dla których kocham wiosnę, ale mój zeszyt jest na nie stanowczo za chudy. :-)
61 3 61
2010-03-20T19:34:56+01:00
Wiosna jest moją ulubioną porą roku , ponieważ lubie przyrode, gdy wszystko nagle zaczyna dorastać, rośliny nabierają kolorów. Ta pora roku jest dla mnie najpiękniejsza. Wszystko dojrzewa, mogę pomóc babci w ogródku z zasadzaniem kwiatów, owoców oraz warzyw. Wiosna jest piękna , wydaje mi sie ,że to okres, kiedy wszytsko nagle odrzywa ,że to całe piękno w przyrodzie znowu się budzi by móc cieszyć swym czarem. tak mi się wydaje ponieważ w zimie wszytsko umiera , zamarza jest szaro za oknem na drzewach nie widać życia , a wiosna sprawia ,że rośliina budzi się , rośnie jest taka piękna jak o każdej porze tego roku. Na mnie ta pora roku działa ożywiająca jak patrze za okno jak wszystko dojrzewa to samej chce mi sie żyć .Według mnie o wiele lepiej uczy się gdy za oknem są żywe kolory , nawet e szkole jest przyjemniej gdy spojrzę przez okno od razu lepiej się skupiam. Najbardziej lubię to ,ze w końcu moge spotykać się z przyjaciólmi na rowerach i jeździć na rolkach. Bo niestety w zimie nie ma jak. Sądze ,że wiosna jest najżywszą porą roku.
mam nadzieje ,ze pomoglam.;))
jak cos to pisz na priv.;))

licze na naj.;))
90 4 90