Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T07:08:50+01:00
W naszej szkole jest wiele wspaniałych klas. Jednakże najlepszą z nich jest IIa. Warto być jej uczniem! W swoich rozważaniach postaram się to udowodnić.

Niewątpliwie moja klasa ma najwspanialszego wychowawcę. Pani/Pan xyz jest osobą miłą, ciekawą świata i ludzi. Można do niej/niego skierować się z każdym problemem. Wiecznie uśmiechnięta/y zabawia nas na lekcjach różnymi powiedzonkami. Kartkówki robi tylko zapowiedziane i takie, żeby zawsze udało nam się dobrze je zaliczyć.

Uważam, że mam wyjątkowe szczęście należeć do tak zorganizowanej, poukładanej i wspaniałej klasy. Dzięki naszym zasługom często jeździmy na różne wycieczki. Nasi koledzy reprezentują nas na różnych konkursach i przynoszą chlubę dla całej szkoły. Klasa IIa jest wybitnie zdolna, pomagamy sobie w lekcjach.

Ważnym argumentem jest to, że klasa IIa wydaje własną gazetkę szkolną! W mojej szkole co miesiąc ukazuje się krótka gazetka zróżnicowana tematycznie. Każdy uczeń IIa może wydać własny artykuł, przygotować fotografie czy grafikę. Miesięcznie sprzedajemy dziesiątki egzemplarzy, a pieniędze trafiają na nasze konto. Corocznie wyjeżdżamy za zarobioną przez nas sumę na wycieczkę.

Moim zdaniem warto być uczniem IIa. Jest to najlepiej zorganizowana klasa w całej szkole. Odznacza się na tle innych, gdyż prowadzi własną gazetkę. Ucznowie są wybitnie zdolni i mili, chętnie przyspieszą ci z pomocą. Natomiast nasz wychowawca należy do najlepszych z grona pedagogicznego.
12 4 12