Opisz wiodok z twojego okna*. W celu zwiększenia plasyzcności opisu zastosuj zdania rozwinięte z licznymi przymiotnikami. Dla oddania nastroju zastosuj równoważniki zdania.

* Z mojego okna widać:
trawniki z jeszcze żółtą trawą, drzewa bez liści w sadzie, słup wysokiego napięcia, liczne pola na których leży śnieg

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T09:14:34+01:00
Z mojego okna jest piękny widok. Widać stąd jeszcze żółte trawniki, po srogiej zimie. Możemy też podziwiać drzewa jak narazie bez liści w sadzie oraz słup wysokiego napięcia. W oddali roztaczają sie liczne pola przykryte puszystym białym śniegiem. Wszystko wyglada jak z bajki...


Licze na naj,;**
2010-03-21T10:15:32+01:00
Widok z mojego okna rozciąga się na piękne pola leżące odłogiem już całą zimę.Trawnik w moim ogrodzie z żółtą trawą kontrastuje z zielonymi tujami.Drzewa w sadzie bujane przez lekkie powiewy wiosdennego wiatru zaczynają się przygotowywyać do pączkowania.Zima odchodzi i pod moim oknem biegają sarny i zające. Klucze wesołych ptaków przelatują głośno śpiewając. Śnieg już zanika pozostawiając ziemię gołą i czarną. Woda wsiąkająca w piaszczystą drogę przemienia ją w błotnisty basen. Słońce mocno świeci próbując przegonić zimę , a wiatr 'gra' wiosenne pieśni.