Odpowiedzi

2010-03-21T09:18:17+01:00
Życiorys znajdziesz w internecie.

Podanie : Takie coś :

Kasia Kowalska Szczecin, 17.02.2007
ul. Chopina 15
25-654 SzczecinMetropolita Szczecińsko-Kamieński
Ks. Abp. Zygmunt Kamiński
Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi Sakramentu Bierzmowania. Moją prośbę motywuje tym, że pragnę umocnić swoją wiarę na drodze dojrzałości chrześcijańskiej. Dzięki Sakramentowi Bierzmowania stanę się lepszym członkiem Kościoła w którym jest obecny Duch Święty. I to właśnie on napełni mnie swoimi darami: mądrości, rozumu, rady, męstwa, umiejętności, pobożności i bojaźni Bożej. Dla mnie przyjęcie Sakramentu Bierzmowania będzie obietnicą złożoną Bogu. Obietnicą życia według wiary, zachowaniu na co dzień przykazań Dekalogu, poszerzenia i pogłębienia mojej wiary religijnej.


Lub to :

Marcin Chmielewski Człuchów 2005-04-
ul. Słowackiego 19A/20
77-300 Człuchów
Jego Ekscelencja
Ksiądz Biskup Diecezjalny
prof. dr hab. Jan Bernard Szlaga
Biskup PelplińskiJa, Marcin Chmielewski proszę uprzejmie o udzielenie mi sakramentu bierzmowania. Jestem ochrzczony, przystąpiłem do spowiedzi i I komunii św. I chce dopełnić mojej inicjacji chrześcijańskiej. Chcę stać się w pełni dojrzałym chrześcijaninem.
Zobowiązuje się do prowadzenia życia chrześcijańskiego, przyjmuję kierownictwo Kościoła na drodze mego duchowego wzrostu. Zobowiązuje się do wypełniania wszystkich wymagań jakie zostaną postawione przede mną na drodze
do dojrzałości........................................
podpis