Muszę napisać recenzje o wybranym programie TV ja wybrałam You Can Dance lecz nie wiem jak ją napisać oto polecenie :

Jaki program telewizyjny oglądasz najchętniej ? Napisz krótką recenzję.

-typ programu(sportowy,muzyczny itp.)
-pora emisji
-tytuł i treść programu
-reżyser, wykonawcy, prowadzący
-twoja ocena

bardzo proszę o pomoc !!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T10:05:27+01:00
You Can Dance- program rozrywkowy, emitowany od 5 września 2007 do 3 czerwca 2009 roku i ponownie od 3 marca 2010 roku przez telewizję TVN.
Program ma na celu wyłowienie wśród tysięcy chętnych przybyłych na casting tego jednego, ciekawego tancerza, który stanie się idolem publiczności. Całość ma charakter show, którego zasady są bardzo podobne do tych obowiązujących w "Idolu". Nagrodą dla zwycięzcy jest 3 miesięczne stypendium w Broadway Dance Center oraz 100 tys. zł.
Producentem programu ze strony TVN jest Ewa Leja, a producentem wykonawczym – Grzegorz Piekarski z Mastiff Media Polska.
W poprzednich edycjach w jury zasiadał Michał Piróg, Weronika Marczuk-Pazura i Agustin Egurrola, a prowadzącą była Kinga Rusin, laureatka IV edycji "Tańca z gwiazdami". Od V edycji miejsce Weroniki Marczuk- Pazury zajęła Anna Mucha - zwyciężczyni 10. edycji programu Taniec z Gwiazdami.
Myślę, że owy program jest świetny, ponieważ zawsze można popatrzeć na tańczących amatorów, co jest nieraz świetną rozrywką.
7 3 7