Odpowiedzi

2010-03-21T10:21:20+01:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest Agata Kowalska. Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.
Agata jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach. Jest szczupła i wysportowana. Ma regularne rysy twarzy i ciekawy, oryginalny uśmiech.
Agata bardzo często zmienia nastrój. Zwykle uzależnia go od pogody, kiedy świeci słońce jest radosna, a gdy pada deszcz ma ochotę rzucić czymś o ścianę. Wtedy lepiej jej nie drażnić.
Jest życzliwa i pomocna. Dotrzymuje danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza moich tajemnic. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, które mnie w niej denerwują. Najciężej jest mi znieść jej pesymizm i pod tym względem najbardziej się różnimy. Agata uwielbia się martwić, wymyśla najgorsze wersje wydarzeń, a potem zastanawia się co będzie jeżeli się spełnią. Często narzeka i wtedy po prostu przestaję jej słuchać.
Moim zdaniem Agata to wspaniała dziewczyna. Ma wszystkie cechy, które chciałabym znaleźć w przyjaciółce. Rzadko się kłócimy, choć często przekomarzamy. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa przynajmniej kolejne dziewięć lat.


licze na naj :)
:*
3 3 3
2010-03-21T10:25:54+01:00
Moja koleżanka nazywa się ... i ma np.12lat.
Jest szczupła i wysoka.Ma czarne i długie włosy. Lubi ubierać się modnie i na czasie. Jej ulubionym daniem to rosół, a ulubiony deser to lody truskawkowe i czekoladowe. Jej ulubionym sportem to koszykówka, a ulubioną lekcją W-F oraz informatyka.Jest ona wysportowana.
Moim zdaniem ... jest koleżeńska i nie zdradza moich sekretów. Lubie ją ponieważ często pożycza mi różne rzeczy.