Wyobraź sobie, że udałeś się razem z rodzicami na tygodniowy rejs po Morzu Bałtyckim napisz list do kolegi w którym przekonasz go, że przeżyłeś niesamowitą przygodę.
Przekonaj go że to była przygoda twojego życia.

Proszę o Szybką Odpowiedz i W miarę Długą!!!

2

Odpowiedzi

2010-03-21T11:18:46+01:00
Łódź, 18.09.2010rok
Drogi Tomku!
Dawno ze sobą nie rozmawialiśmy, więc piszę do Ciebie ten list. Mam Ci naprawdę wiele do powiedzenia.
W zeszłym tygodniu popłynąłem z rodzicami na rejs po Morzu Bałtyckim. Było tam naprawdę wspaniale. Rejs trwał 3 dni, ale zapewniam Cie że to były najwspanialsze 3 dni mojego życia. Przeżyłem wiele przygód jak np. poprowadzenie statku za zgodą kapitana. W 2 dniu podróży jakiś mężczyzna wypadł za burtę i sam musiałem go wciągać, ponieważ wszyscy inni spali. Cały 3 dzień poświęciliśmy na opowiadanie sobie historii, a najbardziej udzielał się mój nowo poznany kolega Marek.
Nie jestem w stanie Ci tego wszystkiego opisać, ale mam nadzieje, że wkrótce się spotkamy.
Stefan
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T11:33:45+01:00
Gdańsk ,23.07.2010
Drogi ______!
Na wstępie pragnę Cię serdecznie pozdrowić. Bardzo za Tobą tęsknię. Chciałbym abyś był tu i żebyśmy razem przeżywali tę wspaniałą przygodę!
Jak wiesz wraz z moimi rodzicami wybrałem się na rejs po Morzu Bałtyckim. Z początku długo rozmyślałem nad tym czy chcę się na niego wybrać. Na szczęście dokonałem dobrego wyboru. Pierwszego dnia na statku poznałem nowych wspaniałych ludzi. Szczególnie zaprzyjaźniłem się z Anią. Jest to wysoka dziewczyna o pięknych dużych brązowych oczach ,blond włosach i promiennym uśmiechu. Poznałem ją zupełnie przypadkowo. Przy wejściu na statek zapatrzyłem się na pewnego mężczyznę przebranego za pirata. Właśnie wtedy wpadłem na Anię. Od razu znalazłem z nią temat i tak zaczęły się początki naszej owocnej przyjaźni. Wraz z nią udałem się na wieczorny występ na statku. Odbywały się na nim różne tańce ,a także wspaniałe przedstawienie pt. 'Tajemnica morza' zainspirowane właśnie opowieściami związanymi z Morzem Bałtyckim. Występy odbyły się także trzeciego i szóstego dnia. Było świetnie! Przez następne dni odwiedzaliśmy różne porty. Na jednym z portów zgubiłem się i prawie odpłynął mi statek ! Lecz na szczęście w ostatniej chwili udało mi się powrócić. Na statku ,najbardziej spodobał mi się basen w stylu tropikalnej wysepki. Brzeg okalały drzewa ,palmy i piasek. Grota i wodospad na basenie tworzyły wrażenie tropikalnej dżungli. Wieczorami i nocą zamieniał się w romantyczną krainę ,lśniącą magicznymi kolorami. Było po prostu bajecznie! Ostatniego dnia niestety musiałem pożegnać się z Anią ,lecz ma ona zamiar odwiedzić nasze miasto. Na pewno ją polubisz!
Niestety ,muszę już kończyć. Nie długo w końcu się zobaczymy. Życzę Tobie tak samo przeżycia niesamowitej przygody jak mi. Może też spotkasz taką Anię?:)
Gorąco całuję ,_______.
1 5 1