Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T11:22:04+01:00
Warszawa, 16.12.2009
Drogie Istoty Rozumne!!
Od dawna się zastanawiam, czy poza naszą planetą istnieją istoty, które żyja , myślą i mieszkają w kosmosie. Okazuje się, że jesteście. Bardzo się z tego cieszę. Ale może najpierw się przedstawię. Nazywam się ...................... i mam ....... lat. Mieszkam na Ziemii, która mieści się w Układzie Słonecznym. Jak sama nazwa wskazuje, najbliższą gwiazdą przy Ziemii jest Słońce. Mam nadzieję, że kiedys zobaczę je z bliska.
Drodzy kosmici, istoty rozumne... bardzo chciałabym was spotkać i poznać. Jeśli macie papier, który przetrzyma naszą atmosferę i powietrze ( 78 % azotu, 21% tlenu i 1% argonu) napiszcie do mnie list i wyslijcie przez sondę kosmiczną.
Tak tez i ja czynię.
Pozdrawiam, czekam na odpowiedź.
Netka(wstaw swoje imię)
12 2 12
2010-03-21T11:29:18+01:00
Drogie istoty pozaziemskie! 21.03.2010r Ziemia

Na początku listu pragnę was bardzo serdecznie pozdrowić. Pochodzę z planety o nazwie Ziemia. W tym liście chcę zadać wam kilka pytań aby zrozumieć wasze pochodzenie.
Jest to dla nas wielkie odkrycie że są istoty żywe, poza ziemią. Bardzo się cieszymy, mogąc się z wami zakomunikować. Nie wiemy o was z byt wiele, dlatego prosimy o odpowiedzenie na kilka nurtujących nas pytań. Czy mieszkacie na rozległej planecie? Przypominam że nasza planeta nazywa się Ziemia. Jesteśmy więc ciekawi jak nazywa się wasza planeta? Czy jest na niej woda i rośliny zielone? U nas na planecie, zamieszkują zwierzęta wszelkiego rodzaju, a także ludzie. Jak wyglądacie? Czym się żywicie? I najważniesze a za razem ostatnie pytanie to czy macie dobre zamiary wobec nas?
Prosimy o wyrozumiałość w sprawie naszych pytań, dociekliwości. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i ciekawi odpowiedzi na nasze pytania. Pozdrawiamy.

Ziemianie.
12 2 12